Hatay Valisi Açıkladı “22 ŞEHİT”

Hatay Valisi Rahmi Doğan, İdlib’de gerçekleştirilen hava saldırısı sonucu 22 Mehmetçiğimizin şehit düştüğünü açıkladı. Vali Doğan,”İdlib’de rejim kuvvetleri tarafından TSK unsurları hava saldırısına uğramıştır. Bu saldırı sonucu 9 Mehmetçiğimiz şehit olmuştur” dedi.“AĞIR YARALILARIMIZ VAR” Doğan, yaptığı açıklamada, “İdlib’de rejim kuvvetleri tarafından TSK unsurları hava saldırısına uğramıştır. Bu saldırı sonucu 9 Mehmetçiğimiz şehit olmuştur. Ağır yaralılarımız var,..

Hatay Valisi Açıkladı “22 ŞEHİT”
Yazar : Tarih : Okunma : 163 views Yorum Yap
Hatay Valisi Rahmi Doğan, İdlib’de gerçekleştirilen hava saldırısı sonucu 22 Mehmetçiğimizin şehit düştüğünü açıkladı.

Vali Doğan,”İdlib’de rejim kuvvetleri tarafından TSK unsurları hava saldırısına uğramıştır. Bu saldırı sonucu 9 Mehmetçiğimiz şehit olmuştur” dedi.“AĞIR YARALILARIMIZ VAR”

Doğan, yaptığı açıklamada, “İdlib’de rejim kuvvetleri tarafından TSK unsurları hava saldırısına uğramıştır. Bu saldırı sonucu 9 Mehmetçiğimiz şehit olmuştur. Ağır yaralılarımız var, yaralılarımızı Cilvegözü Sınır Kapısından Türkiye’ye aldık. Tedavileri devam ediyor. Hastanelerimizde yaralılarımız için herhangi bir kan ihtiyacı yoktur” ifadelerini kullandı.

ŞEHİT SAYISI 22

Katıldığı canlı yayında ikinci bir açıklama yapan Vali, şehit sayısını 22 olarak güncelledi. Vali Doğan, “İdlib’de rejim kuvvetleri tarafından askerlerimiz hava saldırısına uğramıştır. Bu saldırı sonucu 22 Mehmetçiğimiz şehit olmuştur” dedi.

Milletimizin Başı sağolsun.

 

admin (admin@saraytv.com)

İlk yorumu siz yazın