Kapaklı’da 13×1=? Çok Bilinmeyenli Denklem!

Kapaklı da Siyaset Gündemi! Kapaklı İlçesinde siyaset kızışıyor.Üç dönemdir Kapaklı Belediye Başkanlığını sürdüren İrfan MANDALI Kapaklı Cumhuriyet Halk Partisinin tek aday adayı iken Kapaklı Ak Parti İlçe teşkilatından 13 Aday Adaylığı açıklandı.Görevi süresince Ak Parti teşkilatından ağır eleştirilen MANDALI bu seçimde hemen her seçim olduğu gibi karşısında yine çok sayıda Ak Partili Aday Adayı ile..

Kapaklı’da 13×1=? Çok Bilinmeyenli Denklem!
Tarih : Okunma : 516 views Yorum Yap

Kapaklı da Siyaset Gündemi!

Kapaklı İlçesinde siyaset kızışıyor.Üç dönemdir Kapaklı Belediye Başkanlığını sürdüren İrfan MANDALI Kapaklı Cumhuriyet Halk Partisinin tek aday adayı iken Kapaklı Ak Parti İlçe teşkilatından 13 Aday Adaylığı açıklandı.Görevi süresince Ak Parti teşkilatından ağır eleştirilen MANDALI bu seçimde hemen her seçim olduğu gibi karşısında yine çok sayıda Ak Partili Aday Adayı ile siyasi yarışa devam ediyor.Ak Parti Kapaklı İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen bu akşam ki Aday Adayı tanıtım toplantısında Ak Parti Kapaklı Belediye Başkan Aday Adayları sayısı on üçü buldu.

Ömer KARADENİZ,Akın YILMAZ,Mustafa ÇETİN,Mutlu CANBAZ,Ali ARAS , Dr. Özkan YÜCEL,Ercan ÜÇEL,Recep BIYIK,Ramazan KURU,Ali BÜYÜKİKİZ,Erdoğan KARABULUT,Hasan ACAR,Şakir DEMİREL Aday Adaylıklarını açıklarken İlçe Başkanı Salih BEZGİN henüz Aday Adaylığı açıklamadı.

Üç dönemdir Kapaklı yönetimini devir alamayan Ak Partinin bu sefer hangi Aday ile MANDALI karşısına çıkacağı merak konusu.Kulislerde sayının dahada çok artacağı konuşuluyor.Şimdiye kadar seçimlerde üstünlük gösteren MANDALI Kapaklı Cumhuriyet Halk Partisinin tek Aday Adayı olduğu için Adaylığına garanti gözü ile bakılıyor.Kapaklıyı hareketli bir siyasi gündem bekliyor.

İlk yorumu siz yazın