KILIÇDAROĞLU TEKİRDAĞ’DA KONUŞTU!

        CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,Tekirdağ’da düzenlenen mitingde vatandaşlara seslendi. Tekirdağ Süleymanpaşa’da Cumhuriyet Meydanı’nda halka seslendi. Kılıçdaroğlu, “Deniziniz var, bereketli topraklarınız var ve daha da önemlisi çalışkan bir belediye başkanınız var Kadir ağabeyiniz var. Türkiye’nin içinde bulunduğu şartların iyi olmadığını ben de biliyorum sizde biliyorsunuz o zaman hep birlikte düşünmek zorundayız. Türkiye’yi..

KILIÇDAROĞLU TEKİRDAĞ’DA KONUŞTU!
Tarih : Okunma : 114 views Yorum Yap

 

 

 

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,Tekirdağ’da düzenlenen mitingde vatandaşlara seslendi. Tekirdağ Süleymanpaşa’da Cumhuriyet Meydanı’nda halka seslendi. Kılıçdaroğlu, “Deniziniz var, bereketli topraklarınız var ve daha da önemlisi çalışkan bir belediye başkanınız var Kadir ağabeyiniz var. Türkiye’nin içinde bulunduğu şartların iyi olmadığını ben de biliyorum sizde biliyorsunuz o zaman hep birlikte düşünmek zorundayız. Türkiye’yi hep birlikte aydınlığa çıkarmak zorundayız. Huzuru yeniden tesis etmek zorundayız. Kavgadan bir şey çıkmaz. Kinden, öfkeden bir şey çıkmaz. Bugün Türkiye nereden bakarsanız bakın iç politikada da dış politikada da eğitimde de tarımda da işsizlikte de istihdamda da büyük sorunlar yaşıyor” dedi. Yeni Zelanda saldırısı nedeniyle miting alanında müzik çalınmadı
Konuşmasının sonunda Yeni Zelanda’da yaşanan ve 49 kişinin hayatını kaybettiği olaya da değinen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Yeni Zelanda’da yaşanan olay bütün İslam dünyasını derinden yaralamıştır. Bu insanlar sadece ibadetlerini yapıyorlar. Sadece Cuma namazını kılacaklar. Sevgi üzerine inşa edilen bir inancın sahiplerinin öldürülmesi insan olanın kabul etmeyeceği büyük bir dramdır ve bu büyük dram nedeniyle biz müziğimizi çalmadık. Ölenlerin hepsine Allah’tan rahmet diliyoruz. Yaralılar var onlara da acil şifalar diliyoruz. O nedenle müziğimizi çalmadık ama siz zaten baharı getirmişsiniz Tekirdağ’a zaten bahar gelmiş” diyerek konuşmasını tamamladı.

İlk yorumu siz yazın