Başkan Kadir Albayrak TESKİ’nin Yatırımlarını İnceledi

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, TESKİ tarafından Çorlu ilçesinde yapımı devam eden Panayıryeri İçme Suyu Terfi Merkezi ve Havuzlar Beşkavaklar İçme Suyu Terfi Merkezi’nde incelemelerde bulundu. Başkan Kadir Albayrak, TESKİ Genel Müdür Vekili Dr. İbrahim İçöz ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Neşat Erdoğan’ın da yer aldığı ziyarette Panayıryeri ve Beşkavaklar İçme Suyu Terfi Merkezlerindeki..

Başkan Kadir Albayrak TESKİ’nin Yatırımlarını İnceledi
Tarih : Okunma : 103 views Yorum Yap

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, TESKİ tarafından Çorlu ilçesinde yapımı devam eden Panayıryeri İçme Suyu Terfi Merkezi ve Havuzlar Beşkavaklar İçme Suyu Terfi Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

Başkan Kadir Albayrak, TESKİ Genel Müdür Vekili Dr. İbrahim İçöz ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Neşat Erdoğan’ın da yer aldığı ziyarette Panayıryeri ve Beşkavaklar İçme Suyu Terfi Merkezlerindeki son durum ile ilgili yetkililerden bilgi aldı.

Başkan Kadir Albayrak incelemeler sonrasında yaptığı açıklamada, TESKİ’nin birçok başarılı projeye imza attığını belirterek, “Çorlu ilçemizdeki içme suyu terfi merkezlerimiz vatandaşlarımıza hayırlı olsun,” dedi.

İlk yorumu siz yazın