Kaymakamımız Adnan TEZCAN’ın Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

 Saray Kaymakamlığı web sitesinden bayram mesajı yayınlayan Saray Kaymakamı Adnan TEZCAN “Rahmet ve bereket ayı olan Ramazan ayı boyunca ‘sabır’ ve ‘şükür’ diyerek manevi doygunluğa ulaştığımız, tuttuğumuz oruçların, yaptığımız ibadetlerin, dünya hayatındaki hediyesi olarak Yüce Allah’ın bizleri Ramazan Bayramına kavuşturmasının sevincini yaşıyoruz.          Bayramlar insanlar arasındaki kardeşliğin sevgi ve saygının perçinlendiği, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bu güzel..

Kaymakamımız Adnan TEZCAN’ın Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı
Tarih : Okunma : 38 views Yorum Yap
 Saray Kaymakamlığı web sitesinden bayram mesajı yayınlayan Saray Kaymakamı Adnan TEZCAN “Rahmet ve bereket ayı olan Ramazan ayı boyunca ‘sabır’ ve ‘şükür’ diyerek manevi doygunluğa ulaştığımız, tuttuğumuz oruçların, yaptığımız ibadetlerin, dünya hayatındaki hediyesi olarak Yüce Allah’ın bizleri Ramazan Bayramına kavuşturmasının sevincini yaşıyoruz.
         Bayramlar insanlar arasındaki kardeşliğin sevgi ve saygının perçinlendiği, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bu güzel günlerde başta ülkemiz olmak üzere dünyada sevgi huzur ve kardeşliğin hakim olmasını temenni ediyor, her günün bayram tadında yaşanması dileğiyle İlçe Halkımızın ve İslam Aleminin Ramazan Bayramını en içten duygularımla kutluyorum.”dedi.

İlk yorumu siz yazın