Saraydan Samsun Vezirköprü’ye Otobüs Seferleri Başlıyor!

Saray Samsunlular derneği Başkanı Ayhan Uysal’ın girişimleri neticesinde  Ali Osman Ulusoy firması 20 Haziran Perşembe günü itibariyle Saray’dan direk Vezirköprü’ye ,Vezirköprü den direk Saray dernek önüne Yolculu nakli başlamıştır.Başkan Ayhan Uysal araçları bizzat incelemiş ve test sürüşü yaparak araçların son model ve konforlu yolcu taşımacılığına uygun olduğunu belirtti. Ayrıca yolculuk esnasında yol boyunca 5 defa..

Saraydan Samsun Vezirköprü’ye Otobüs Seferleri Başlıyor!
Tarih : Okunma : 423 views Yorum Yap

Saray Samsunlular derneği Başkanı Ayhan Uysal’ın girişimleri neticesinde  Ali Osman Ulusoy firması 20 Haziran Perşembe günü itibariyle Saray’dan direk Vezirköprü’ye ,Vezirköprü den direk Saray dernek önüne Yolculu nakli başlamıştır.Başkan Ayhan Uysal araçları bizzat incelemiş ve test sürüşü yaparak araçların son model ve konforlu yolcu taşımacılığına uygun olduğunu belirtti.
Ayrıca yolculuk esnasında yol boyunca 5 defa ikram olmasının yanı sıra isteyene de istediği saate açık büfe şeklinde ikram olanağı olduğunu belirten Başkan Uysal  araçlarda sınırsız internet ve 220 w enerjininde mevcut olduğunu belirtti.Firma sahibi Murat Yeşilyurt ile bu hizmeti başlatan Saray Samsunlular Dernek Başkanı Ayhan UYSAL vatandaşımıza hayırlı olsun dileklerini iletti.

Araç kalkış saatleri şu şekilde ;

Saraydan kalkış saat 18:00 da
Vezirköprü den kalkış 18:30 da
Ücret : Saray – Vezirköprü 120
Vezirköprü- Saray 120 tl dir

İlk yorumu siz yazın