Camilerde Bayram Temizliği

Kapaklı Belediyesi Temizlik Ekipleri, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde cami ve mescitleri temizliyor… İlçedeki ibadethanelerde temizlik çalışmaları yürüten Kapaklı Belediyesi, Kurban Bayramı yaklaşması nedeniyle hız verdiği çalışmalarına bayram temizliğini de ekledi. Vatandaşların daha temiz ve sağlıklı ortamlarda ibadet edebilmeleri için yürütülen çalışmalar kapsamında, her gün farklı ibadethaneler baştan aşağı temizlenerek süpürülüyor. Belediye ekiplerinin sabah erken saatlerde..

Camilerde Bayram Temizliği
Tarih : Okunma : 155 views Yorum Yap

Kapaklı Belediyesi Temizlik Ekipleri, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde cami ve mescitleri temizliyor…

İlçedeki ibadethanelerde temizlik çalışmaları yürüten Kapaklı Belediyesi, Kurban Bayramı yaklaşması nedeniyle hız verdiği çalışmalarına bayram temizliğini de ekledi. Vatandaşların daha temiz ve sağlıklı ortamlarda ibadet edebilmeleri için yürütülen çalışmalar kapsamında, her gün farklı ibadethaneler baştan aşağı temizlenerek süpürülüyor.

Belediye ekiplerinin sabah erken saatlerde başladığı ve akşam saatlerine kadar süren temizlik çalışmalarıyla camiler  temizleniyor ve daha sağlıklı koşullara kavuşturuluyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa ÇETİN  “Camilerimizin temiz ve bakımlı olmasını önemsiyoruz. Birçok camimizin çevre düzenlemesini ve onarımlarını gerçekleştirdik. Düzenli olarak ilçemiz genelinde camilerimizin temizliğine de devam ediyoruz. Kurban Bayramı öncesi camilerimizdeki temizlik çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi

 

İlk yorumu siz yazın