Saray Belediye Spor Yönetiminden Basın Açıklaması!

Saray Belediye Spor Yöneticilerinden Basın Açıklaması! Kamuoyuna duyurumuzdur: 3 Kasım 2019 tarihinde Çorlu 1947 sk. ile oynadığımız maçta yaşananlar bizleri üzmüştür. A takımları ve altyapılarında yüzlerce sporcusu olan kulübümüz, her zaman fairplay ruhuyla hareket etmiş, hiçbir kötü olayla anılmak bir yana, sayısız sosyal sorumluluk projesine imza atmıştır. Ev sahibi olduğu her maçta, rakip takımı, yönetici..

Saray Belediye Spor Yönetiminden Basın Açıklaması!
Yazar : Tarih : Okunma : 220 views Yorum Yap

Saray Belediye Spor Yöneticilerinden Basın Açıklaması!

Kamuoyuna duyurumuzdur:
3 Kasım 2019 tarihinde Çorlu 1947 sk. ile oynadığımız maçta yaşananlar bizleri üzmüştür. A takımları ve altyapılarında yüzlerce sporcusu olan kulübümüz, her zaman fairplay ruhuyla hareket etmiş, hiçbir kötü olayla anılmak bir yana, sayısız sosyal sorumluluk projesine imza atmıştır.
Ev sahibi olduğu her maçta, rakip takımı, yönetici ve taraftarlarını en güzel şekilde ağırlayan kulübümüzün; sporcu ve teknik heyeti, deplasmanlarda dahi soyunma odalarını temizlemesi ve saygın tavırlarıyla bizleri gururlandırmıştır.
Daha önce yarattıkları benzer olaylar sebebiyle; seyircisi cezalı, başkanı 75 gün hak mahrumiyeti almış rakip takımın başkanı ve çevresindekilerin; görüntülü kayıtlarda açıkça görüldüğü üzere kalecimize maç boyunca tehdit ve hakaretler ettiğini yerel basın organları açıkça göstermektedir.
Oldukça gergin ve kırmızı kartların olduğu bir maç oynanmış olmasına rağmen, sporcu ve teknik heyetler birbirini tebrik etmiş ve soyunma odasına giderken; rakip takımın kulup başkanının kalecimizin ailesine akla, vicdana ve hiçbir değer yargısına sığmayacak şekilde alenen iğrenç küfürler etmesi kabul edilebilir bir durum değildir.
rakip takım kulüp başkanının çıkarmış olduğu bu olayın akabinde polis ekipleriyle beraber; Belediye Başkanımız, Kulüp Başkanımız ve Teknik Direktörümüz, bu şahsın burnu dahi kanamadan oradan uzaklaştırılmasını sağlayarak olası olayların önüne geçmişlerdir.
FAKAT HERKES BİLSİN Kİ; KALECİMİZ MUHAMMED KARAKAŞ SAHİPSİZ DEĞİLDİR. EMEKÇİ DURUŞU, ÇALIŞKANLIĞI VE KARAKTERİYLE ÖRNEK BİR SPORCU OLAN KARDEŞİMİZE VE AİLESİNE KİMSE KÜFÜR EDEMEZ.
Maçın ardından adını anmadığımız ve defalarca adı bu tarz çirkin olayların içinde bulunmuş şahıs ve yanındakilerle alakalı derhal emniyet müdürlüğüne gidilerek şikayetçi olunmuştur.
Tüm basın ve kamuoyu bilsin ki; hukuki sürecin takipçisi olmakla birlikte bu şahsın, ilgili federasyon disiplin kurulu tarafından verilecek cezasını merak etmekteyiz.
Kalecimiz Muhammed Karakaş’a yaşadığı bu olay nedeniyle geçmiş olsun diyor, sonuna kadar arkasında olduğumuzu bilmesini istiyoruz.

admin (admin@saraytv.com)

İlk yorumu siz yazın