Malkara’lı Diş Hekimi Uçak Kazasında Hayatını Kaybetti.

İzmir-İstanbul seferi yapan uçağın iniş yaptıktan sonra kayarak kaza yapan uçakta bulunan Malkara’lı diş hekimi hayatını kaybetti. Sabiha Gökçen Havalimanı’nda dün akşam meydana gelen kazada özel bir havayolu şirketinin İzmir-İstanbul seferini yapan uçağı, iniş yaptıktan sonra kayarak toprak zemine çakılmıştı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, kazada 3 kişinin hayatını kaybettiğini belirterek, 179 kişinin yaralandığını açıkladı. Sabiha Gökçen..

Malkara’lı Diş Hekimi Uçak Kazasında Hayatını Kaybetti.
Tarih : Okunma : 1.468 views Yorum Yap

İzmir-İstanbul seferi yapan uçağın iniş yaptıktan sonra kayarak kaza yapan uçakta bulunan Malkara’lı diş hekimi hayatını kaybetti.

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda dün akşam meydana gelen kazada özel bir havayolu şirketinin İzmir-İstanbul seferini yapan uçağı, iniş yaptıktan sonra kayarak toprak zemine çakılmıştı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, kazada 3 kişinin hayatını kaybettiğini belirterek, 179 kişinin yaralandığını açıkladı.

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda meydana gelen kaza’da Malkaralı 30 yaşındaki diş hekimi Zehra Bilgi Koçar da hayatını kaybetti. Feci kazada yaşamını yitiren genç diş hekiminin İzmir’de yaşadığı ve tatil için İstanbul’a geldiği öğrenildi.

Genç diş hekiminin cenazesi otopsi için Yenibosna’daki Adli Tıp Kurumuna getirildi. Burada yapılan incelemelerin ardından genç hekimin cenazesi eşine teslim edildi. Malkaralı diş hekiminin cenazesi Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde Cuma günü toprağa verileceği öğrenildi.

İlk yorumu siz yazın