CHP Gençlik Kolarından 23 Nisan Kutlama Dilekçesi!

Covid-19 Corona virüsünden korunma kapsamında 100. sünü kutlayacağımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı malesef alınan önlemler kapsamında törenler ile kutlanamayacak.Saray Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik kolları yasağı delmeden 100.yıl kutlamasına alternatif üreterek kutlamanın uygulanması için Saray Belediye Başkanlığına bir Öneri dilekçesi sundu. Konu ile ilgili açıklama yapan Saray CHP gençlik kolları Başkanı Görkem Bayar..

CHP Gençlik Kolarından 23 Nisan Kutlama Dilekçesi!
Tarih : Okunma : 233 views Yorum Yap

Covid-19 Corona virüsünden korunma kapsamında 100. sünü kutlayacağımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı malesef alınan önlemler kapsamında törenler ile kutlanamayacak.Saray Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik kolları yasağı delmeden 100.yıl kutlamasına alternatif üreterek kutlamanın uygulanması için Saray Belediye Başkanlığına bir Öneri dilekçesi sundu.

Konu ile ilgili açıklama yapan Saray CHP gençlik kolları Başkanı Görkem Bayar “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı bu sene de coşkuyla kutlamak adına Saray Belediye Başkanlığına dilekçemizi verdik.
Tüm dünyayı etkisi altına alan salgın nedeniyle bu sene meydanları dolduramayacağız.
Bu şartlar altında bu anlamlı günü kutlayabilmek adına, 23.04.2020 tarihinde saat 12:00 de İstiklal Marşımız ardından 12.05 – 14:00 saatleri arasında belediyemiz bünyesindeki hoparlörlerden günün anlam ve önemine uygun şarkılar çalarak bu coşkuyu yaşatabilmeyi arzu ediyoruz.
Saray halkımıza da #EVDEKAL çağrımızı yenileyerek çocukları ile birlikte camlardan balkonlardan bu etkinliğe eşlik etmesini bekliyoruz.
Saygılarımızla.” dedi.

 

İlk yorumu siz yazın