Çorlu Saray Arası “Coronaya Yolculuk” İsyanı!

Bugün gazetemiz ihbar hattına,Saray- Çorlu  ulaşımını sağlamak üzere bindiği toplu taşıma aracınındaki durumu gönderdiği fotoğraf ile ileten bir vatandaşımız “Bu toplu taşıma aracında 19 kişiyiz! Sosyal mesafe yok herkes iç içe yolculuk yapmak zorunda.Yetkililer hiç mi önlem almıyor? hiç mi denetlemiyor? bu araçları.Vatandaşında dikkat etmesi gerekiyor tabi ki fakat vatandaş işinden,hastahaneden geliyor.Ulaşım için bu araçları..

Çorlu Saray Arası  “Coronaya Yolculuk” İsyanı!
Tarih : Okunma : 2.167 views Yorum Yap

Bugün gazetemiz ihbar hattına,Saray- Çorlu  ulaşımını sağlamak üzere bindiği toplu taşıma aracınındaki durumu gönderdiği fotoğraf ile ileten bir vatandaşımız “Bu toplu taşıma aracında 19 kişiyiz! Sosyal mesafe yok herkes iç içe yolculuk yapmak zorunda.Yetkililer hiç mi önlem almıyor? hiç mi denetlemiyor? bu araçları.Vatandaşında dikkat etmesi gerekiyor tabi ki fakat vatandaş işinden,hastahaneden geliyor.Ulaşım için bu araçları kullanmak zorunda.Yetkilileri göreve çağrıyorum.”diyerek serzenişte bulundu.

Yorum:

Bu durum da gösteriyor ki ya vatandaşımız çok sorumsuz,umursamaz böyle tıklım tıklım iç içe dolaşıyor,ya da yetkililer yeteri sayıda ulaşım aracı temin etmiyor ki vatandaş buna mecbur kalıyor.Peki sormak istiyorum şimdi vatandaş mı hatalı yoksa toplu taşımayı koordine edenler mi ? Ya denetlemeler ? Kimse mi denetlemiyor bu araçları?

İlk yorumu siz yazın