Son dakika 2 şehit haberi geldi!

İçişleri Bakanlığı son dakika olarak 2 şehit haberini verdi. Bitlis-Merkeze bağlı Sehi bölgesinde 2 askerimizin şehit olduğu bilgisini veren Bakanlık, 4 askerimizin de yaralı olduğu bilgisini paylaştı. İçişleri Bakanlığı son dakika olarak Bitliste terör örgütleri ile güvenlik güçlerimizin arasında bir çatışma çıktığını duyurdu. Bitlis’te jandarma ekiplerince düzenlenen operasyonda teröristlerle çıkan çatışmada; 2 askerin şehit olduğunu, 4 askerin de yaralandığını duyurdu. 2 ŞEHİT 4..

Son dakika 2 şehit haberi geldi!
Tarih : Okunma : 876 views Yorum Yap

İçişleri Bakanlığı son dakika olarak 2 şehit haberini verdi. Bitlis-Merkeze bağlı Sehi bölgesinde 2 askerimizin şehit olduğu bilgisini veren Bakanlık, 4 askerimizin de yaralı olduğu bilgisini paylaştı.

İçişleri Bakanlığı son dakika olarak Bitliste terör örgütleri ile güvenlik güçlerimizin arasında bir çatışma çıktığını duyurdu. Bitlis’te jandarma ekiplerince düzenlenen operasyonda teröristlerle çıkan çatışmada; 2 askerin şehit olduğunu, 4 askerin de yaralandığını duyurdu.

2 ŞEHİT 4 YARALI ASKERİMİZ VAR

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, “Bitlis merkeze bağlı Sehi bölgesi yakınlarında, İl Jandarma Komutanlığı’nca devam eden ‘Şehit Jandarma Uzman Onbaşı Erhan Bahargülü Operasyonu’ kapsamında bugün bir grup teröristle temas sağlanmış, çıkan çatışmada; 2 jandarma uzman çavuş şehit olmuş, 4 jandarma uzman çavuş ise hafif yaralanmıştır” denildi.

Açıklamada, şehitlere Allah’tan rahmet, yaralı askerlere acil şifa dilekleri iletilerek, bölgede operasyonların sürdüğü belirtildi.

İlk yorumu siz yazın