Başkan ERKİŞ’ten Geciken Personel Maaşı Açıklaması!

Saray Belediye Başkanı Özgen ERKİŞ personel maaşlarının aksaması dolayısı ile bir basın bildirgesi yaynladı.Başkan ERKİŞ’in yaptığı açıklama şu şekilde; “Saygı değer hemşerilerim, insanlık olarak içinden geçmekte olduğumuz zorlu süreci insanüstü bir çabayla bertaraf etmek adına canını dişine takan belediye personelimizin maaşları kurumumuzun gelirlerinin bir önceki aya nispetle yarı yarıya azalması neticesinde olağan vaktinde ödenememiştir. Personelimin..

Başkan ERKİŞ’ten Geciken Personel Maaşı Açıklaması!
Tarih : Okunma : 1.030 views Yorum Yap
Saray Belediye Başkanı Özgen ERKİŞ personel maaşlarının aksaması dolayısı ile bir basın bildirgesi yaynladı.Başkan ERKİŞ’in yaptığı açıklama şu şekilde;
“Saygı değer hemşerilerim, insanlık olarak içinden geçmekte olduğumuz zorlu süreci insanüstü bir çabayla bertaraf etmek adına canını dişine takan belediye personelimizin maaşları kurumumuzun gelirlerinin bir önceki aya nispetle yarı yarıya azalması neticesinde olağan vaktinde ödenememiştir. Personelimin başarısının kıvancını aylardır nasıl ki büyük bir gururla yaşıyorsam, böylesi bir durumun mahcubiyetini de yaşamakta elbette en başta benim boynumun borcudur.
Kıymetli mesai arkadaşlarımın maddi, manevi, ticari ve hukuki ilişkiler içinde bulunduğu bütün kişi ve kurumların bu meseleye dair hoşgörü, anlayış ve hassasiyetini arttıracağı umuduyla kamuoyuna saygı ile duyurulur.”
Saray Belediye Başkanı
Özgen ERKİŞ

İlk yorumu siz yazın