İdlib’deki Hain Saldırıda Bir Kahraman Silah Arkadaşımız Şehit Oldu

Şehit Haberini Milli Savunma Bakanlığı İnternet sitesinde “İdlib’de 05 Haziran 2020 tarihinde, Zırhlı ambulans aracına yapılan saldırı neticesinde kahraman silah arkadaşımız Piyade Uzman Onbaşı Ercan Zengin şehit olmuş, iki silah arkadaşımız yaralanmıştır. Bölgede tespit edilen hedefler ateş destek vasıtalarımızla derhal ateş altına alınarak gerekli karşılık verilmiştir. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda..

İdlib’deki Hain Saldırıda Bir Kahraman Silah Arkadaşımız Şehit Oldu
Tarih : Okunma : 280 views Yorum Yap

Şehit Haberini Milli Savunma Bakanlığı İnternet sitesinde “İdlib’de 05 Haziran 2020 tarihinde, Zırhlı ambulans aracına yapılan saldırı neticesinde kahraman silah arkadaşımız Piyade Uzman Onbaşı Ercan Zengin şehit olmuş, iki silah arkadaşımız yaralanmıştır. Bölgede tespit edilen hedefler ateş destek vasıtalarımızla derhal ateş altına alınarak gerekli karşılık verilmiştir.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır, yaralı personelimize acil şifalar dileriz.” mesajı ile duyurdu.

İlk yorumu siz yazın