Saray Belediyesinden Rehabilitasyon Merkezlerine Maske Desteği

Saray Belediyesi’nden rehabilitasyon merkezlerine maske desteği Saray Belediyesi normalleşme süreci kapsamında bugün itibariyle eğitim öğretime başlayan rehabilitasyon merkezlerini ziyaret ederek, öğrencilere maske desteğinde bulundu. REHABİLİTASYON MERKEZLERİNE ZİYARET Saray Belediyesi eğitime desteğini sürdürüyor. Saray Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Arif Naci Öngören, Başkan Danışmanı Esra Selimoğlu ve Psikolog İrem Yavuz ile birlikte normalleşme süreci çerçevesinde..

Saray Belediyesinden Rehabilitasyon Merkezlerine Maske Desteği
Tarih : Okunma : 235 views Yorum Yap

Saray Belediyesi’nden rehabilitasyon merkezlerine maske desteği
Saray Belediyesi normalleşme süreci kapsamında bugün itibariyle eğitim öğretime başlayan rehabilitasyon merkezlerini ziyaret ederek, öğrencilere maske desteğinde bulundu.

REHABİLİTASYON MERKEZLERİNE ZİYARET
Saray Belediyesi eğitime desteğini sürdürüyor. Saray Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Arif Naci Öngören, Başkan Danışmanı Esra Selimoğlu ve Psikolog İrem Yavuz ile birlikte normalleşme süreci çerçevesinde bugün itibariyle eğitime öğretime kapılarını açan rehabilitasyon merkezlerini ziyaret etti. Hayırlı olsun temennisinde bulunan Müdür Arif Naci Öngören, öğrencilere dağıtılmak üzere maskeleri rehabilitasyon merkezi kurucularına teslim etti. Rehabilitasyon merkezi kurucuları da destekleri için Saray Belediyesi’ne teşekkür etti.

İlk yorumu siz yazın