Vali Aziz Yıldırım, Kartaltepe Tabiat Parkında İncelemelerde Bulundu

Vali Aziz Yıldırım, Şarköy ilçemiz Uçmakdere Mahallesi Kartaltepe Tabiat Parkı ve çevresinde doğa ve doğa sporları turizminin geliştirilmesi için inceleme ve istişarelerde bulundu. Vali Yıldırım, ardından Kültür ve Turizm Bakanlığı yatırım belgesiyle inşaatı devam eden Bizanthe Panorama Bungalov evlerinde incelemelerde bulundu ve işletme sahibi Ercan Dalkılıç’tan inşaat süreciyle ilgili bilgi aldı. İncelemeleri sırasında Vali Yıldırım’a..

Vali Aziz Yıldırım, Kartaltepe Tabiat Parkında İncelemelerde Bulundu
Tarih : Okunma : 315 views Yorum Yap

Vali Aziz Yıldırım, Şarköy ilçemiz Uçmakdere Mahallesi Kartaltepe Tabiat Parkı ve çevresinde doğa ve doğa sporları turizminin geliştirilmesi için inceleme ve istişarelerde bulundu.

Vali Yıldırım, ardından Kültür ve Turizm Bakanlığı yatırım belgesiyle inşaatı devam eden Bizanthe Panorama Bungalov evlerinde incelemelerde bulundu ve işletme sahibi Ercan Dalkılıç’tan inşaat süreciyle ilgili bilgi aldı.

İncelemeleri sırasında Vali Yıldırım’a Vali Yardımcısı Murat Eren, Süleymanpaşa Kaymakamı Harun Kaya, İl Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan, İl Jandarma Komutanı Kıd. Alb. Osman Kılıç, İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet Üzgün, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Kaan Sinan Tohumcu, Orman İşletme Müdürü Ali Şen, Doğa Koruma ve Milli Parklar İl Şube Müdürü Gökay İnal eşlik etti.

İlk yorumu siz yazın