Yakalanarak Ceza Evine Gönderildi!

18.06.2020 günü Saray İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekiplerince düzenlenen operasyonda hırsızlık suçlarına karıştıkları tespit edilen ve yakalanan şahıslar, tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Alınan ifadeler sonrasında, Saray Cumhuriyet Savcısı konu hakkında başka faillerin de olabileceğini düşünerek konu hakkında araştırma yapılmasını sürdürdü. Bugün itibarı ile aynı konu hakkında hırsızlık olayına karıştığı tespit edilen O.D’de yakalanarak Saray Cumhuriyet Savcılığınca Tutuklamaya..

Yakalanarak Ceza Evine Gönderildi!
Yazar : Tarih : Okunma : 1.588 views Yorum Yap

18.06.2020 günü Saray İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekiplerince düzenlenen operasyonda hırsızlık suçlarına karıştıkları tespit edilen ve yakalanan şahıslar, tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

Alınan ifadeler sonrasında, Saray Cumhuriyet Savcısı konu hakkında başka faillerin de olabileceğini düşünerek konu hakkında araştırma yapılmasını sürdürdü. Bugün itibarı ile aynı konu hakkında hırsızlık olayına karıştığı tespit edilen O.D’de yakalanarak Saray Cumhuriyet Savcılığınca Tutuklamaya sevk edildi.Hırsızlık suçundan mahkeme karşısna çıkan O.D tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

 

admin (admin@saraytv.com)

İlk yorumu siz yazın