Ünal: “Zorlukları birlikte aşacağız”

Saray Belediye Başkan Yardımcısı Fuat Ünal, sel ve su taşkınları ile ilgili AFAD, TESKİ, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, DSİ ve Karayolları Şube Şefliği yetkililerinden oluşan araştırma komisyonu ile birlikte Yuvalı, Kadıköy, Sofular ve Beyazköy’de incelemelerde bulundu. BAŞKAN ÜNAL YERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU Saray Belediye Başkan Yardımcısı Fuat Ünal, bölgemizde Salı günü etkili..

Ünal: “Zorlukları birlikte aşacağız”
Tarih : Okunma : 516 views Yorum Yap

Saray Belediye Başkan Yardımcısı Fuat Ünal, sel ve su taşkınları ile ilgili AFAD, TESKİ, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, DSİ ve Karayolları Şube Şefliği yetkililerinden oluşan araştırma komisyonu ile birlikte Yuvalı, Kadıköy, Sofular ve Beyazköy’de incelemelerde bulundu.
BAŞKAN ÜNAL YERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU
Saray Belediye Başkan Yardımcısı Fuat Ünal, bölgemizde Salı günü etkili olan şiddetli yağıştan büyük zarar gören Yuvalı, Kadıköy, Sofular ve Beyazköy’de incelemeler yaptı. AFAD, TESKİ, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, DSİ ve Karayolları Şube Şefliği yetkililerinden oluşan araştırma komisyonu ile yerinde incelemelerde bulunan Başkan Yardımcısı Ünal, selden zarar gören vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletti. Saray Belediyesi olarak her koşulda vatandaşların yanında olduklarını belirten Ünal, “Zorlukları birlikte aşacağız” dedi.

İlk yorumu siz yazın