CHP İlçe Başkanından Basına Canlı Yayında Dostane Tehtid!

Saray Tv olarak haftanın 4 günü gerçekleştirmiş olduğumuz,sunumunu Genel yayın yönetmeni ve Saray Tv imtiyaz sahibi Gökhan MENEŞE’nin gerçekleştirdiği  “Açısız Bakışlar” isimli programa,izleyici olarak katılan Kapaklı Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Sayın Erdinç YILMAZ’ın yapmış olduğu Tehdit damga vurdu!Kendisi ile ilgili herhangi bir gündem haberi yok iken canlı yayında “Sevgili Gökhan pandomim süreciyle ilgili il..

CHP İlçe Başkanından Basına Canlı Yayında Dostane Tehtid!
Yazar : Tarih : Okunma : 569 views Yorum Yap

Saray Tv olarak haftanın 4 günü gerçekleştirmiş olduğumuz,sunumunu Genel yayın yönetmeni ve Saray Tv imtiyaz sahibi Gökhan MENEŞE’nin gerçekleştirdiği  “Açısız Bakışlar” isimli programa,izleyici olarak katılan Kapaklı Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Sayın Erdinç YILMAZ’ın yapmış olduğu Tehdit damga vurdu!Kendisi ile ilgili herhangi bir gündem haberi yok iken canlı yayında “Sevgili Gökhan pandomim süreciyle ilgili il yönetimi vekiller ziyaretleri dar tuttu. Yoksa tabiki ziyaret ederlerdi. Ayrıca kaynağı araştırmadığınız başka bir gazeteden kopyala yapıştır şahsımla ilgili haberler yapmayın. Yarın öbürgün birilerinin başı ağrırsa sizin de başınız ağrabilir bir dost olarak söylüyorum. İyi yayınlar.” yorumunu yazarak “Dost” kisvesi altında resmen tehtid içeren bir yorum yaptı.

Sayın Erdinç YILMAZ’a cevaben; “Her ne kadar canlı yayın esnasında kendisine gerekli cevabı vermiş olsak ta,söz konusu bir tehtid ve Basın Özgürlüğüne müdahale olunca bir kez de yazılı olarak cevap verme ihtiyacı duyduk.Sayın Erdinç YILMAZ ile aramızda herhangi bir dostluk ilişkisi söz konusu değildir.Uzun yıllar Kapaklı İlçesinde kendisinin de esnaflık yapması münasebeti ile uzaktan uzağa selamlaşır bir esnaf vari tanışıklığımız söz konusudur.Yapmış olduğumuz yayında kendisi ile ilgili herhangi bir haber konusu da yoktur.Kendisine ait bu güne kadar yayınladığımız tek haber 5 Mayıs 2020 tarihinde hakkında sosyal medyada çıkan iddialar ile ilgilidir ki ekran görüntüsünü haber içeriğinde paylaşacağız.Bahsi geçen haber sonrası hemen kendisine sosyal medya hesabından mesaj atarak “Abi üzerine atılan iddialara cevap verecekmisin?” sorumuza aldığımız yanıt “Avukatlar çalışıyor bir kaç güne cevap verilir.” olmuştur.Kendisine  canlı yayında vermiş olduğumuz cevap sonrasında , “Sevgili Gökhan yayından sonra görüşelim . Tehdit etmek bize yakışmaz seni severim . Programdan sonra görüşelim.” yorumunu yazmış olsa da ilk yorumunda yazdığı “Ayrıca kaynağı araştırmadığınız başka bir gazeteden kopyala yapıştır şahsımla ilgili haberler yapmayın. Yarın öbürgün birilerinin başı ağrırsa sizin de başınız ağrabilir” diyerek tehtid ettiği gerçeğini değiştirmez.Öncelikle şunu belirtmek isterim ki yayın hayatımıza başladığımız günden bu yana Sayın Başkanın itham ettiği gibi “kopyala yapıştır” haberciliği yapmadık,yapmayız.Bu cümleyi bu güne kadar zor şartlarda kamuyu bilgilendirme adına vermiş olduğumuz mücadelemize hakaret sayarız.”Hakkımda haber yapmayın Başınız Ağrıyabilir” tehdidine gelince;

Sayın Başkan bilin isterim ki bu güne kadar hiç bir tehtid karşısında susmadık,susmayız da!Tehditlere boyun eğecek bir yapımız yok bizim!Biz işimizi hakkı ile yaptığımız sürece bizim başımızı ağrıtabilecek bir makam mevki yoktur.Program sonrası sosyal medya hesabınızdan size telefon numaramı iletmeme rağmen aramamış olmanıza da mana verebilmiş değilim.Yapmış olduğunuz çıkışı ve tehdittin amacınıda anlamış değilim.Şimdi size soruyorum Sayın Başkan bizi hangi haber ile itham ediyorsunuz?Bizi “Başınız ağrır” diyerek ne ile tehdit ediyorsunuz?

Saygılarımla Gökhan MENEŞE

Bahsi geçen “Açısız Bakışlar” Program yayını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz

Açısız Bakışlar

Açısız Bakışlar 13 Temmuz 2020#saraytv #açısızbakışlar@gokhanmenese@menese#sarayhaberleri#gündem#saraygündem

Gökhan Meneşe paylaştı: 13 Temmuz 2020 Pazartesi

admin (admin@saraytv.com)

İlk yorumu siz yazın