Saray Genç Fenerbahçeliler Tepki İçin Karanfil Dağıttı

Genç Fenerbahçeliler Derneği, kadına şiddete tepki göstermek için kadınlara karanfil dağıttı,. Saray Genç Fenerbahçeliler Derneği, son olarak Muğla’da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’in vahşice katledilmesine tepki gösterdi. Dernek üyeleri, ilçede kadınlara karanfiller dağıtılarak, kadına şiddete tepki gösterdi. Dernek Başkanı Semih Çarıkçı, ‘Kadına yönelik şiddete dur de’ sloganıyla kadınlara karanfil dağıttıklarını belirterek, “Kadınlar öldürülüyor, tecavüze uğruyor, şiddete..

Saray Genç Fenerbahçeliler Tepki İçin Karanfil Dağıttı
Yazar : Tarih : Okunma : 135 views Yorum Yap

Genç Fenerbahçeliler Derneği, kadına şiddete tepki göstermek için kadınlara karanfil dağıttı,.

Saray Genç Fenerbahçeliler Derneği, son olarak Muğla’da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’in vahşice katledilmesine tepki gösterdi. Dernek üyeleri, ilçede kadınlara karanfiller dağıtılarak, kadına şiddete tepki gösterdi. Dernek Başkanı Semih Çarıkçı,
‘Kadına yönelik şiddete dur de’ sloganıyla kadınlara karanfil dağıttıklarını belirterek, “Kadınlar öldürülüyor, tecavüze uğruyor, şiddete uğruyor. Sadece kadınlar mı çocuklar da bütün bunlara maruz kalıyor. Her gün bir kadın cinayeti ve çocuk istismarı haberi manşetlerden inmiyor. Son zamanlarda ülkemizde yaşanan kadın cinayetleri ve kadına yönelik şiddet olayları hepimizi derinden üzmüştür. Saray Genç Fenerbahçeliler olarak kadınlara yönelik yapılan şiddetin her türlüsüne karşı olduğumuzu belirtmek isteriz” dedi.

admin (admin@saraytv.com)

İlk yorumu siz yazın