Saray Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Çalışmaları

Saray Park ve Bahçeler Müdürlüğü çalışmaları hakkında bilgilendirme yapan Saray Belediye Başkanlığı “Her şehrin bir ruhu vardır. Ve bunu en çok dış yapılar, sokaklar ve parklar oluşturur. Saray Belediyesi olarak bizlerde Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimizle yaklaşan kış sezonu öncesinde çevre düzenleme çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. İlçemizin şirin mahallelerinden biri olan Ayaspaşa Mahallesi’nde bulunan..

Saray Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Çalışmaları
Tarih : Okunma : 179 views Yorum Yap

Saray Park ve Bahçeler Müdürlüğü çalışmaları hakkında bilgilendirme yapan Saray Belediye Başkanlığı “Her şehrin bir ruhu vardır. Ve bunu en çok dış yapılar, sokaklar ve parklar oluşturur.
Saray Belediyesi olarak bizlerde Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimizle yaklaşan kış sezonu öncesinde çevre düzenleme çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz.
İlçemizin şirin mahallelerinden biri olan Ayaspaşa Mahallesi’nde bulunan Bülent Ecevit Parkı’nın çehresi değişiyor. Önceki gün Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince Saray Belediyesi Ana Bina önündeki tarihi eserlerin sergilendiği bahçede peyzaj çalışmasını sürdüren ekiplerimiz şimdide; Saray halkı tarafından yoğun olarak kullanılan parklarımızdan biri olan Bülent Ecevit Parkı girişindeki parkın tabelasını yenilediler.
Saray Belediyesi olarak; “Vatandaşlarımızdan ricamız, parklarımıza sahip çıkalım. Sizlerin, huzurlu bir ortamda vakit geçirmesi için hizmetinize sunduğumuz alanları tahrip etmek isteyen kişileri lütfen uyaralım. Hava şartlarının ve imkanlarımızın elverdiği sürece siz değerli Saray halkı için hizmetlerimiz devam edecek. Doğa; gençlere kuvvet, yaşlılara hikmet verir.
Halkımıza bize duydukları güven ve hoşgörüleri için Saray Belediyesi olarak teşekkürlerimizi sunarız.” açıklamasında bulundu.

İlk yorumu siz yazın