TAMP-Tekirdağ İl Afet Müdahale Planı Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Vali Aziz Yıldırım’ın katılımıyla, Şarköy ilçemiz kamu yöneticilerine yönelik TAMP-Tekirdağ İl Afet Müdahale Planı Bilgilendirme Toplantısı video konferans yoluyla Valilik makamında yapıldı. İlçe yöneticilerinde afet ve acil durum farkındalığı oluşturulması amaçlanan toplantıya Vali Yıldırım’ın yanı sıra Şarköy Kaymakamı Şenol Kaya, Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var, AFAD Müdürü Recep Erol ve kurum ve kuruluş yetkilileri katıldı…

TAMP-Tekirdağ İl Afet Müdahale Planı Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
Tarih : Okunma : 59 views Yorum Yap

Vali Aziz Yıldırım’ın katılımıyla, Şarköy ilçemiz kamu yöneticilerine yönelik TAMP-Tekirdağ İl Afet Müdahale Planı Bilgilendirme Toplantısı video konferans yoluyla Valilik makamında yapıldı.

İlçe yöneticilerinde afet ve acil durum farkındalığı oluşturulması amaçlanan toplantıya Vali Yıldırım’ın yanı sıra Şarköy Kaymakamı Şenol Kaya, Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var, AFAD Müdürü Recep Erol ve kurum ve kuruluş yetkilileri katıldı.

Toplantıda katılımcılara; afet öncesi hazırlık, afet sırasında müdahale, afet sonrası iyileştirme çalışmalarının; ne şekilde? nasıl? nerede? kimlerle? yapılacağı konularında bilgi aktarımı yapıldı.

İlk yorumu siz yazın