Başkan Serin Basın Açıklaması!

Türkiye Basketbol 2.Liginde bu hafta da grubumuzun iddialı takımlarından Ankara TED Kolejliler ile 3. maçına çıkan ekibimiz, maçı 105-63 kaybetmiştir. Yeni katıldığımız Basketbol 2. Liginde güçlü ve köklü kulüpler ile mücadele ediyoruz. İlk yılımızda bu ligden öğreneceğimiz çok şeyler olacak, sporcularımıza güveniyoruz. Tüm rakiplerimize saygı, mücadele ve centilmenliğimizi göstermeye devam edeceğiz. Bu mücadelemizde ana sponsorumuz..

Başkan Serin Basın Açıklaması!
Tarih : Okunma : 421 views Yorum Yap

Türkiye Basketbol 2.Liginde bu hafta da grubumuzun iddialı takımlarından Ankara TED Kolejliler ile 3. maçına çıkan ekibimiz, maçı 105-63 kaybetmiştir.
Yeni katıldığımız Basketbol 2. Liginde güçlü ve köklü kulüpler ile mücadele ediyoruz. İlk yılımızda bu ligden öğreneceğimiz çok şeyler olacak, sporcularımıza güveniyoruz.

Tüm rakiplerimize saygı, mücadele ve centilmenliğimizi göstermeye devam edeceğiz. Bu mücadelemizde ana sponsorumuz Beşiktepe Enerji Üretim ve Tic.AŞ.’ye , Sağlık sponsorumuz Çerkezköy Optimet Hastanesine, archicland DFI Alu Metal’e ve Adayaz Su’ya teşekkür ederiz.
Bu hafta maçımız 27.12.2020 Pazar günü saat 14.00’da grubun yine güçlü takımlarından Asya Kartalları olup Çorlu’da misafir edeceğiz. Gençlerimize güveniyoruz ve SON TOPA KADAR mücadele diyoruz.

Aygün SERİN
Yönetim Kurulu Adına
Kulüp Başkanı

İlk yorumu siz yazın