Saray CHP Gençlik Kolları Sokak Canlarını Unutmadı!

Uzun zamandır beklenen kar yağışı bugün gerçekleşti. Saray’ın doğal güzelliklerini fotoğraflama amaçlı gittiğimiz Lala Dere mesire alanında bir anda ellerinde mamalar ile gençler ile karşılaştık CHP Saray İlçe Gençlik Kolları! Getirdikleri mamaları mesire alanındaki sokak canlarına ikram ediyorlar.Sarayı temsilen İl yönetiminde olan Ufuk Uysal bizzat genç arkadaşları ile görev başında. Kendisine “Hayrola ne işiniz var..

Saray CHP Gençlik Kolları Sokak Canlarını Unutmadı!
Tarih : Okunma : 182 views Yorum Yap

Uzun zamandır beklenen kar yağışı bugün gerçekleşti. Saray’ın doğal güzelliklerini fotoğraflama amaçlı gittiğimiz Lala Dere mesire alanında bir anda ellerinde mamalar ile gençler ile karşılaştık CHP Saray İlçe Gençlik Kolları! Getirdikleri mamaları mesire alanındaki sokak canlarına ikram ediyorlar.Sarayı temsilen İl yönetiminde olan Ufuk Uysal bizzat genç arkadaşları ile görev başında.

Kendisine “Hayrola ne işiniz var burada?” dediğimizde aldığımız cevap ise taktire şayan doğrusu. Ufuk Uysal sorumuza cevaben “Abi malum hava şartları zorlu sokakta yaşayan bu sokak canlarını unutmamak lazım. Biz bukadar da değiliz diğer arkadaşlarımız da şehir içinde ve köylerde çalışıyor. Bizim rotamız bu gün laladere.Şehir dışları ve kırsal bölgelere dahada ağırlık veriyoruz. Şehir içinde bir nebze esnaf yada mahalle sakinleri sağolsunlar bu canlara ekmek su vermeye çalışıyorlar ama burada şehir dışındaki bu canlar aç bekliyor. Bizlerde Saray Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik kolları olarak acizane bu eksikliği gidermeye çalışıyoruz.” dedi. Saray Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik kollarının her bir ferdini tebrik ve teşekkür ediyoruz.İyiki varsınız gençler.

İlk yorumu siz yazın