Başkan Özen, “Virüs kısıtlaması, esnaf kısıtlaması” olmamalı!

Saray Esnaf Sanatkarlar Odası ve Kredi Kooperatif Başkanı Ali Özen, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda esnafın HES Kodu uygulanarak Mart ayında açılması gerektiğini belirtti. Sosyal medyada yaptığı paylaşımda esnafın telafisi çok güç ekonomik sıkıntılar içerisinde olduğunu belirten Başkan Özen,”Covid-19 tedbirleri kapsamında uygulanan kısıtlamalar doğrultusunda, esnafımız zor durumda. “HES KODU” uygulaması kapalı olan esnaf için uygulanmalı ve..

Başkan Özen, “Virüs kısıtlaması, esnaf kısıtlaması” olmamalı!
Tarih : Okunma : 98 views Yorum Yap

Saray Esnaf Sanatkarlar Odası ve Kredi Kooperatif Başkanı Ali Özen, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda esnafın HES Kodu uygulanarak Mart ayında açılması gerektiğini belirtti.

Sosyal medyada yaptığı paylaşımda esnafın telafisi çok güç ekonomik sıkıntılar içerisinde olduğunu belirten Başkan Özen,”Covid-19 tedbirleri kapsamında uygulanan kısıtlamalar doğrultusunda, esnafımız zor durumda. “HES KODU” uygulaması kapalı olan esnaf için uygulanmalı ve esnafımız artık kepenk açmalı. Esnaf uygulanan kısıtlama dolayısı ile telafisi çok güç ekonomik sıkıntı içerisinde. “Virüs kısıtlaması, esnaf Kısıtlaması olmamalı” dedi.

İlk yorumu siz yazın