İYİ Parti Saray’da Çarşı Pazar Gezdi

İYİ Partililer, Saray’da Pazar yerini gezdi, Pazar esnafı ve vatandaşlarla sohbet ederek dertlerini dinledi. İYİ Parti Tekirdağ İl Başkan Yardımcıları Muzaffer Doğan, Yusuf Alço ve Nevdettin Gürses’in katılımı, İYİ Parti Saray İlçe Başkanı Abdullah Ataman ve Yönetimiyle birlikte Çarşamba Günü Pazarcı esnafı, çarşı esnafı ve vatandaşlar ziyaret edilerek esnafın dertlerini dinlediler. “DERİN YARALARI EN KISA..

İYİ Parti Saray’da Çarşı Pazar Gezdi
Tarih : Okunma : 86 views Yorum Yap

İYİ Partililer, Saray’da Pazar yerini gezdi, Pazar esnafı ve vatandaşlarla sohbet ederek dertlerini dinledi.

İYİ Parti Tekirdağ İl Başkan Yardımcıları Muzaffer Doğan, Yusuf Alço ve Nevdettin Gürses’in katılımı, İYİ Parti Saray İlçe Başkanı Abdullah Ataman ve Yönetimiyle birlikte Çarşamba Günü Pazarcı esnafı, çarşı esnafı ve vatandaşlar ziyaret edilerek esnafın dertlerini dinlediler.

“DERİN YARALARI EN KISA ZAMANDA SARACAĞIZ”
Esnafın ve vatandaşın çok zor durumda olduğunu belirten İYİ Parti Saray İlçe Başkanı Abdullah Ataman, “Esnafımız, kredi kartının borçları nedeniyle bloke olduğunu söylüyor. Esnaf, marketlerde yoğunluk yaşanırken küçük işletmelerin kapatılmasının anlamsız olduğunu savunurken zor zamanlar geçirdiklerini anlatıyor. Siftah yapamayan birçok esnafımız evine ekmek götüremediklerini belirtiyor. Esnafımızın durumu içler acısı; bir dokunup bin ah işitiyoruz. Esnaf; dükkan kirası, ev kirası, stopaj ve vergilerini tam ödemek zorunda olduklarını, kapanmalar nedeniyle büyük gelir kaybı yaşadıklarını anlatıyor. Hükümetin ülkeyi çok kötü yönettiğini esnafımızın şikayetlerinde daha iyi görüyoruz. Esnafımızı ve halkımızı çaresiz bırakan bu hükümetten ilk seçimde vatandaşlarımız sandıkta hesap sormalıdır. Halkımız değişim zamanı geldiğini çok sık dile getirmektedir. Vatandaşlarımız rahat olsun. Bizler halkımıza inanıyoruz, güveniyoruz. İlk sandıkta gerçekleşecek değişimle birlikte liyakatlı kadrolarla hak ve hukuku gözeterek kısa zamanda mevcut hükümetin insanımıza açtığı derin yaralarını saracağız” dedi.

İlk yorumu siz yazın