Saray’da iki aile arasında silahlı kavga! 6 Yaralı

Saray’da aralarında husumet bulunan ailelerin silahlı ve sopalı kavgasında kan döküldü. İki aile arasında başlayan tartışma silahlı ve sopalı çatışmaya dönüştü. Çıkan çatışmada iki aileden 1’i Çocuk 5 Kişi Yaralandı. “GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALINDI” Edinilen bilgiye göre, olay akşam saatlerinde Ayaspaşa Mahallesinde Roman vatandaşların yoğun olarak yaşadığı ladin sokakta meydana geldi. Geçtiğimiz günlerde iki aile..

Saray’da iki aile arasında silahlı kavga! 6 Yaralı
Tarih : Okunma : 1.738 views Yorum Yap

Saray’da aralarında husumet bulunan ailelerin silahlı ve sopalı kavgasında kan döküldü. İki aile arasında başlayan tartışma silahlı ve sopalı çatışmaya dönüştü. Çıkan çatışmada iki aileden 1’i Çocuk 5 Kişi Yaralandı.

“GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALINDI”
Edinilen bilgiye göre, olay akşam saatlerinde Ayaspaşa Mahallesinde Roman vatandaşların yoğun olarak yaşadığı ladin sokakta meydana geldi. Geçtiğimiz günlerde iki aile arasında çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle onur G. Vücudunun çeşitli yerlerine aldığı bıçak darbeleriyle yaralanmıştı. İddiaya göre, olayın ardından iki aile arasında husumet oluştu. Akşam saatlerinde tekrar karşılaşan ve birbirlerine laf atan aile bireyleri arasında çıkan kavgada sopalar ve pompalı silahlar ateşlendi. Yaşanan arbedede 1’i Çocuk, 5 kişi vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandı. Olayın ardından mahalleye çok sayıda emniyet güçleri ve ambulans sevk edildi. Emniyet güçleri iki aile arasında çıkan kavgayı ayırmakta güçlük çekerken yaralılar Güneş D., Esra S., Erkan G., Serkan Ü., Fatih D., Güven G. 112 Acil Servis Ekipleri tarafından Saray ve Çerkezköy’de ki hastanelere sevk edildi.

Emniyet güçleri tekrar çıkması muhtemel çatışmaya karşı ilçe jandarma asayiş ekipleriyle beraber mahallede ve hastanede geniş güvenlik önlemleri alırken, gözaltına alınan zanlılar emniyete götürüldü. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

İlk yorumu siz yazın