Kadıköy köyü Gönüllülerinden Vefa Örneği

Saray İlçesi Kadıköy Köyü gönüllüleri köyde görev yapmış eğitimcilere Mustafa Kemal Atatürk’ün “Gelecek gençlerin, gençler ise öğretmelerin eseridir” yazı işlemeli kasnak pano hediye ettiler. Öğretmenleri tek tek ziyaret edip, hediyelerini takdim eden ve hal, hatırlarını soran Kadıköy Köyü Gönüllüleri, “Tekirdağ Saray Kadıköy köyü gönüllüleri olarak yine anlamlı özel organizasyonda zamanın unutmayı değil alışmayı öğrettiği bir..

Kadıköy köyü Gönüllülerinden Vefa Örneği
Tarih : Okunma : 235 views Yorum Yap

Saray İlçesi Kadıköy Köyü gönüllüleri köyde görev yapmış eğitimcilere Mustafa Kemal Atatürk’ün “Gelecek gençlerin, gençler ise öğretmelerin eseridir” yazı işlemeli kasnak pano hediye ettiler.

Öğretmenleri tek tek ziyaret edip, hediyelerini takdim eden ve hal, hatırlarını soran Kadıköy Köyü Gönüllüleri, “Tekirdağ Saray Kadıköy köyü gönüllüleri olarak yine anlamlı özel organizasyonda zamanın unutmayı değil alışmayı öğrettiği bir vefa projesini tamamladık. 70’li, 80’li,90’li yıllardan günümüze köyümüzde öğretmenlik yapmış o değerli insanlara unutulmadığını hatırlatmak adına köyümüzden öğrencilerinden selamlar iletmek adına bu güzel organizasyonu yaptık. Ve o değerli insanlardan unutulmamanın hatırlanmanın verdiği mutluluğa o duygulu buluşmada onları da o güzel günlere götürdük. Mutluluğun verdiği o duygulu göz yaşları içerisinde karşılıklı sevgi ve selamlar ile ayrıldık. İyi bir eğitim herhangi birini değiştirebilir, iyi bir öğretmen herşeyi. Vefa projesinde yine köyümüzde sevilen ve sayılan müdürlük görevini yapmış öğretmenlerimizin hediyesini teslim ettik. Köyümüzden, öğrencilerinden sevgi ve selamlarımı ilettik” diye konuştular.

İlk yorumu siz yazın