Mestan Özcan İttifakları mı Karıştırdı?

Ak Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan Nisan ayı içerisinde yaptığı ziyaretler ile kafaları karıştırdı. Tekirdağ Ak Parti faaliyetlerinin paylaşıldığı Tekirdağ Ak Parti resmi facebook hesabından yapılan paylaşımlarda 9 Nisan günü “İl Başkanımız Sn. Mestan Özcan ve İl Başkan Yardımcılarımız; CHP Tekirdağ İl Başkanı Sn. Şener Zeynel Saygı’yı ziyaret ettiler. İl Başkanımız ve Başkan Yardımcılarımız,..

Mestan Özcan İttifakları mı Karıştırdı?
Tarih : Okunma : 322 views Yorum Yap

Ak Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan Nisan ayı içerisinde yaptığı ziyaretler ile kafaları karıştırdı. Tekirdağ Ak Parti faaliyetlerinin paylaşıldığı Tekirdağ Ak Parti resmi facebook hesabından yapılan paylaşımlarda 9 Nisan günü “İl Başkanımız Sn. Mestan Özcan ve İl Başkan Yardımcılarımız; CHP Tekirdağ İl Başkanı Sn. Şener Zeynel Saygı’yı ziyaret ettiler.

İl Başkanımız ve Başkan Yardımcılarımız, CHP Tekirdağ İl Başkanlığı’nın yeni binası için hayırlı olsun dileklerini de ilettiler.” başlığı ile Chp Tekirdağ İl Başkanlığını , 9 Nisan günü “İl Başkanımız Sn. Mestan Özcan İl Başkan Yardımcılarımız ile birlikte Saadet Partisi İl Başkanlığında, İl Başkanı Sn. Feti Pehlivan’ı ziyaret ettiler.” başlığı ile Saadet Partisi Tekirdağ İl Başkanlığını , 13 Nisan günü “İl Başkanımız Mestan Özcan ve İl Başkan Yardımcılarımız, İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Sayın Sertaç Alkaya’yı ve İl yöneticilerini ziyaret ettiler.” Başlığı ile de İyi Parti İl Başkanlığını ziyaret ettiği ziyaret fotoğrafları ile birlikte yayınlandı. Yapmış olduğu ziyaretler ile Tekirdağ Ak Parti İl Başkanı Mestan Özcan “Millet İttifakı” nı tek tek ziyaret etmiş oldu. Ziyaretlerin genel merkez talimatı ile mi yoksa inisiyatif kullanarak mı yapıldığı bilinmezken, Mestan Özcan’ın Millet ittifakı ziyareti siyasal kulislerde kafaları karıştırdı. Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan çıktığı hemen her televizyon yayınında Millet ittifakını sert bir dil ile eleştirirken Ak Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan’ın ziyaretleri sonrası Genel merkezin ziyaretler ile ilgili tutumu da merak konusu. Ak Parti ittifakı genişletmek mi istiyor ? Ziyaretlerin amacı ne idi ? Genel merkezin ziyaret talimatı oldumu ? gibi bir çok merak edilen sorunun cevabı Ak Parti İl Başkanı Mestan Özcan.’da.
        Gökhan Meneşe

İlk yorumu siz yazın