Esnaf Odası ve Pazarcılar Derneği Hijyen Kiti Dağıttı

İç işleri Bakanlığı genelgesi ile tam kapanma sonrası kısıtlı olarak ilk kez bu gün ilçede açık pazar kuruldu. Saray Küçük Esnaf ve Pazarcılar Dernek Başkanı Sunay İmük ve Saray Esnaf Sanatkarlar Odası ve Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Ali Özen pazar esnafını ziyaret etti. Başkan Ali Özen Esnaf ziyareti sırasında hazırlattığı maske, kolonya, kolonyalı mendil den..

Esnaf Odası ve Pazarcılar Derneği Hijyen Kiti Dağıttı
Tarih : Okunma : 177 views Yorum Yap

İç işleri Bakanlığı genelgesi ile tam kapanma sonrası kısıtlı olarak ilk kez bu gün ilçede açık pazar kuruldu. Saray Küçük Esnaf ve Pazarcılar Dernek Başkanı Sunay İmük ve Saray Esnaf Sanatkarlar Odası ve Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Ali Özen pazar esnafını ziyaret etti. Başkan Ali Özen Esnaf ziyareti sırasında hazırlattığı maske, kolonya, kolonyalı mendil den oluşan hijyen kitini pazarcı esnafına dağıttı. Gazetemize açıklamada bulunan Ali Özen ” Bu gün esnafımızın bir nebze olsun yüzü gülüyor. Temel gıda ürünleri ve fidan satışı yapan esnafımız tezgahlarını açabildi. Tabiki unutulmaması gereken en önemli konu sağlık. Bu gün esnafımızı ziyaret ederek hem hal hatır sorduk hem de kendilerine odamız ve kooperatifimiz adına hijyen kiti dağıttık. Her zaman olduğu gibi sahadayız esnafımızın yanındayız. Vatandaşlarımızdan ve esnafımızdan tek ricam lütfen maske mesafe hijyen kurallarına uyalım.” dedi.

Pazar da kısıtlı sayıda esnafın olmasına müsaade edilirken pazarın etrafı çevrilerek girişler kontrol altına alındı. Pazar girişinde Zabıta ekipleri hes kodu sorgulaması yaparken Esnaf Sanatkarlar Odası Kredi ve Kefalet Kooperatifi tarafından girişlere ayaklı dezenfektan otomatı koyuldu.

İlk yorumu siz yazın