Kaçak Yapıya Geçit Yok!

Tarım alanlarında inşa edilen kaçak yapılara göz yummayan Saray Belediyesi, iki yıldan beri kararlı bir şekilde sürdürdüğü mücadelesine devam ediyor. BEYAZKÖY’DE 3 KAÇAK YAPI YIKILDI 10 Haziran 2021 Perşembe günü Beyazköy’de önceden belirlenen üç kaçak yapıya müdahale eden Saray Belediyesi’ne bağlı Zabıta, Fen İşleri, İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne bağlı ekipler mevcut yapıların yıkımını kolluk kuvvetlerinin..

Kaçak Yapıya Geçit Yok!
Tarih : Okunma : 541 views Yorum Yap

Tarım alanlarında inşa edilen kaçak yapılara göz yummayan Saray Belediyesi, iki yıldan beri kararlı bir şekilde sürdürdüğü mücadelesine devam ediyor.
BEYAZKÖY’DE 3 KAÇAK YAPI YIKILDI
10 Haziran 2021 Perşembe günü Beyazköy’de önceden belirlenen üç kaçak yapıya müdahale eden Saray Belediyesi’ne bağlı Zabıta, Fen İşleri, İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne bağlı ekipler mevcut yapıların yıkımını kolluk kuvvetlerinin nezaretinde gerçekleştirdi.
Konuyla ilgili Saray Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “3194 sayılı İmar Kanunun 32. maddesi gereğince gerçekleştirilen yıkımlar sonrasında, bölgede ortam güvenliği sağlandı. Bu vesileyle vatandaşların tarım arazileri başta olmak üzere, herhangi bir arazi üzerine yapı yapılıp yapılamaması hususunda önceden Saray Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nden ayrıntılı bilgi ve izin almaları gerekmektedir” ifadelerine yer verildi.

 

İlk yorumu siz yazın