MÜSİAD Tekirdağ, Genel Başkan Abdurrahman Kaan’ı ziyaret etti

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Tekirdağ Başkanı Ramazan Doğan ile beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, MÜSİAD Genel Merkezi’nde Genel Başkan Abdurrahman Kaan ile bir araya gelerek, istişarelerde bulundu. MÜSİAD Genel Merkezi’ndeki buluşma samimi bir ortamda geçerken, Ramazan Doğan, MÜSİAD Tekirdağ’ın bu dönemki projeleri hakkında Genel Başkan Kaan’ı bilgilendirdi. Genel Başkan Abdurrahman Kaan’a yapılan ziyaretin akabinde değerlendirmelerde..

MÜSİAD Tekirdağ, Genel Başkan Abdurrahman Kaan’ı ziyaret etti
Tarih : Okunma : 12 views Yorum Yap

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Tekirdağ Başkanı Ramazan Doğan ile beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, MÜSİAD Genel Merkezi’nde Genel Başkan Abdurrahman Kaan ile bir araya gelerek, istişarelerde bulundu.

MÜSİAD Genel Merkezi’ndeki buluşma samimi bir ortamda geçerken, Ramazan Doğan, MÜSİAD Tekirdağ’ın bu dönemki projeleri hakkında Genel Başkan Kaan’ı bilgilendirdi.

Genel Başkan Abdurrahman Kaan’a yapılan ziyaretin akabinde değerlendirmelerde bulunan Ramazan Doğan , “Göreve gelişimizin ardından Genel Başkanımız Sayın Abdurrahman Kaan beyefendi ile bir araya gelerek çeşitli konular hakkında değerlendirmelerde, istişarelerde bulunduk. Ziyaretimiz amacı verdiği desteklerden dolayı kendilerine teşekkürlerimizi iletmek hem de yeni dönemdeki  faaliyet ve projelerimizi kendisiyle paylaşmaktı. En kısa zamanda Sayın Genel Başkanımızı şubemizde üyelerimizle birlikte ağırlayarak, projelerimizi gezdirmek istiyoruz. MÜSİAD Tekirdağ olarak, MÜSİAD Genel Merkezimizi her zaman yanımızda gördük bundan sonrada göreceğimize eminiz.

İlgi ve alakalarından dolayı Genel Başkanımız Sayın Abdurrahman Kaan’a, görüşmede bizlere eşlik eden Yerel Üst Kurul Başkanımız Sayın Ahmet Şekerli’ye ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Akın Bayram’a teşekkürlerimizi sunarız” diyerek sözlerine son verdi.

Ziyaret sonunda MÜSİAD Tekirdağ  Başkanı Ramazan Doğan ziyaret anısına MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan´a hediyelerini  takdim etti.

İlk yorumu siz yazın