Marmaraspor’dan Galatasaray’a

2009 doğumlu sporcu Aleyna İnandım 5 yıllık Marmaraspor altyapı eğitimin ardından Galatasaray Spor kulubune transfer olmuştur. İlçemizde futbol voleybol ve tenis branşlarında hizmet veren Tekirdağ Marmaraspor kulübü ilçemiz genclerinin geleceklerine dokunmaya devam ediyor. Altyapı eğitimlerini Marmara Spor kulübünde alan Aleyna Galatasaray voleybol takımına transfer olarak hem kendisi adına büyük bir adım attı hem de Saray’li..

Marmaraspor’dan Galatasaray’a
Tarih : Okunma : 249 views Yorum Yap

2009 doğumlu sporcu Aleyna İnandım 5 yıllık Marmaraspor altyapı eğitimin ardından Galatasaray Spor kulubune transfer olmuştur. İlçemizde futbol voleybol ve tenis branşlarında hizmet veren Tekirdağ Marmaraspor kulübü ilçemiz genclerinin geleceklerine dokunmaya devam ediyor. Altyapı eğitimlerini Marmara Spor kulübünde alan Aleyna Galatasaray voleybol takımına transfer olarak hem kendisi adına büyük bir adım attı hem de Saray’li gençler için bir umut ışığı yaktı. Sporcumuza sonsuz başarılar diliyor ve ileride büyük bir sporcu olması temennisinde bulunuyoruz

Burak Mert Marmara Sporu Ziyaret Etti

Burak Mert, 23 Ekim 1990 tarihinde Almanya’da doğdu. 2004 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyespor’un altyapısında voleybola başladı. 2008 yılında A takıma yükselen Burak, 2014 yılında da milli takıma seçildi.Arkasspor , Galatasaray formalarıni giyen milli oyuncu bu sezon Fenerbahçe forması giyecek. Marmaraspor antrenmanini ziyaret eden milli sporcu gençlerle hatıra fotoğrafı çektirip başarı dileklerini iletti.

 

İlk yorumu siz yazın