Saray Belediye Başkanlığı’ndan Kurban duyurusu

Saray Belediye Başkanlığı yayımladığı duyuru ile kamusal ve ortak kullanım alanlarında kurban kesiminin yasak olduğunu açıkladı. Saray Belediye Başkanlığı’ndan yapılan duyuruda şu ifadeler yer aldı: “İlçemizde kurban satış ve kesim uygulamaları, belediyemizin de içinde bulunduğu Kurban Hizmetleri Komisyonu tarafından denetlenmektedir. Ayaspaşa Mahallesi Fabrika Caddesi(Soğuksu Mevkii) Küçükyoncalı üzerinde bulunan mevkii büyükbaş ve küçükbaş kurban satış yeri..

Saray Belediye Başkanlığı’ndan Kurban duyurusu
Tarih : Okunma : 49 views Yorum Yap

Saray Belediye Başkanlığı yayımladığı duyuru ile kamusal ve ortak kullanım alanlarında kurban kesiminin yasak olduğunu açıkladı.
Saray Belediye Başkanlığı’ndan yapılan duyuruda şu ifadeler yer aldı:
“İlçemizde kurban satış ve kesim uygulamaları, belediyemizin de içinde bulunduğu Kurban Hizmetleri Komisyonu tarafından denetlenmektedir. Ayaspaşa Mahallesi Fabrika Caddesi(Soğuksu Mevkii) Küçükyoncalı üzerinde bulunan mevkii büyükbaş ve küçükbaş kurban satış yeri olarak belirlenmiştir. Bunun haricinde kamusal ve ortak kullanım alanlarında (park, okul, sokak, site vb.) kurban kesimi yasaktır. Ticari olmayan, şahsi ve tekil kesimler şahıslara ait özel arazilerde yapılabilir. Özel toplu kesim yapmak isteyen vatandaşların, 16 Temmuz 2021 tarihine kadar Saray İlçe Müftülüğü’ne başvurması gerekmektedir.”

İlk yorumu siz yazın