Flipper Spor Kulübünden 41.Millilik

Flipper Spor Kulübü yeni Milli Sporcu çıkarmaya, Milli Takıma Sporcu vermeye devam ediyor. 15-22 Eylül tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek 6.WT Presidents Cup (Avrupa Başkanlık Kupası) Turnuvasına Flipper Spor Kulübünden 3 sporcu daha Milli Takımımızda yer alacak. Yıldızlarda Gülbahar Dumancı ilk defa Milli formayı giyecek. Halen Ümitler Avrupa Şampiyonası için Konya’da Kampta olan Tecrübeli sporcularımız Oğuz Tokgöz..

Flipper Spor Kulübünden 41.Millilik
Tarih : Okunma : 70 views Yorum Yap

Flipper Spor Kulübü yeni Milli Sporcu çıkarmaya, Milli Takıma Sporcu vermeye devam ediyor.
15-22 Eylül tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek 6.WT Presidents Cup (Avrupa Başkanlık Kupası) Turnuvasına Flipper Spor Kulübünden 3 sporcu daha Milli Takımımızda yer alacak.
Yıldızlarda Gülbahar Dumancı ilk defa Milli formayı giyecek. Halen Ümitler Avrupa Şampiyonası için Konya’da Kampta olan Tecrübeli sporcularımız Oğuz Tokgöz ve Işıl Zafer’de yine bu turnuva için Milli Takıma dahil edildiler.
Flipper Spor Kulübü ve Milli Takım Antrenörü Uz.Dr. Oğuzhan Tokgöz:”Çok mutluyum. Yine yeni Milli sporcular çıkarmaya devam ediyoruz. İlk defa Milli olacak olan Gülbahar 12. Milli Sporcumuz oluyor. Tecrübeli Sporcumuz Oğuz ve Işıl artık Milli Takımın gediklisi oldular. Toplamda da sporcularımız 41.kere Milli Formayı giymiş olacak. 41 kere Maşallah hepsine. Defalarca Kürsüde yer aldık, Bayrağımızı göndere çektirdik, İstiklal Marşımızı söylettik. İnşallah yine başaracağız.”
“Ayrıca Benim de görev alacağım Oğuz ve Işıl’ın yarışacağı Ümitler Avrupa Şampiyonası 24-27 Ağustos tarihlerinde Estonya’nın Başkenti Talin’de yapılacak. Oradan da güzel haberlerle dönmek en büyük dileğimiz.”
“Evet Tekirdağ Saray’da 12 sporcusu Milli olan, 41 kere Ülkemizi temsil etmiş, Dünya, Avrupa, Balkan, Uluslar arası ve Türkiye Şampiyonlukları kazanmış bir Spor Kulübümüz var. Eşine az rastlanır bu başarı, bu Gurur hiçbir şeyle ölçülemez. Tamamen kendi imkanlarımızla geldiğimiz bu yerde her şeye herkese rağmen şimdilik hala devam ediyoruz.”

İlk yorumu siz yazın