Dur İhtarına Uymadılar Polisten Kaçamadılar!

NSM Şube Müdürlüğü, KOM Şube Müdürlüğü, Çorlu NSM Grup Amirliği ve Çorlu KOM Grup Amirliği görevlilerince 05.09.2021 günü Çorlu Otoban Gişelerinde yapılan uygulamada polis ekiplerinin  “dur” ihtarına uymayarak kaçan ve takip sonucu durdurulan 34 T… plakalı ticari bir araçta yapılan arama neticesinde; Şahısların kaçarken attıkları kutu içerisinde şeffaf poşetler halinde daralı 402 gr Sentetik Kannabinoid..

Dur İhtarına Uymadılar Polisten Kaçamadılar!
Tarih : Okunma : 562 views Yorum Yap

NSM Şube Müdürlüğü, KOM Şube Müdürlüğü, Çorlu NSM Grup Amirliği ve Çorlu KOM Grup Amirliği görevlilerince 05.09.2021 günü Çorlu Otoban Gişelerinde yapılan uygulamada polis ekiplerinin  “dur” ihtarına uymayarak kaçan ve takip sonucu durdurulan 34 T… plakalı ticari bir araçta yapılan arama neticesinde;
Şahısların kaçarken attıkları kutu içerisinde şeffaf poşetler halinde daralı 402 gr Sentetik Kannabinoid (Bonzai),Uyuşturucu madde ticaretinden elde edildiği değerlendirilen 1385 TL para ele geçirilmiş olup; Konu ile ilgili olarak yakalanan E.Y. ve K.Ç. isimli şahıslar hakkında uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapmak suçundan adli işlem başlatılmıştır.

İlk yorumu siz yazın