Başkan Erkiş Bulgaristan’da Ekonomi Forumu’na katıldı

Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, Trakya Belediyeler Birliği’nin organizasyonuyla Bulgaristan Chirpan’da düzenlenen İş Dünyası ve Ekonomi Forumu’na katılım sağladı. Başkan Erkiş, yerel yönetimler, dış ilişkiler ve kardeş şehir eşleşmeleri konulu toplantılara katılarak görüş alışverişinde bulundu. TRAKYA BELEDİYELER BİRLİĞİ BULGARİSTAN’DA BULUŞTU Trakya Belediyeler Birliği’nin organizasyonuyla 4-5 Eylül tarihleri arasında Bulgaristan Chirpan’da İş Dünyası ve Ekonomi Forumu..

Başkan Erkiş Bulgaristan’da Ekonomi Forumu’na katıldı
Tarih : Okunma : 153 views Yorum Yap

Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, Trakya Belediyeler Birliği’nin organizasyonuyla Bulgaristan Chirpan’da düzenlenen İş Dünyası ve Ekonomi Forumu’na katılım sağladı. Başkan Erkiş, yerel yönetimler, dış ilişkiler ve kardeş şehir eşleşmeleri konulu toplantılara katılarak görüş alışverişinde bulundu.
TRAKYA BELEDİYELER BİRLİĞİ BULGARİSTAN’DA BULUŞTU
Trakya Belediyeler Birliği’nin organizasyonuyla 4-5 Eylül tarihleri arasında Bulgaristan Chirpan’da İş Dünyası ve Ekonomi Forumu gerçekleştirildi. Ekonomi Forumuna Bulgaristan Cumhurbaşkanı Rumen Radev, Bulgaristan Turizm Bakan Yardımcısı Maria Belkoleva, Bulgaristan Meclis Başkan Vekili Rositsa Kirovo, Bulgaristan RAM Trakya Genel Sekreteri İvan Varlyakov, Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay ve Yönetim Kurulu, Sırbistan, Belarus ve Bulgaristan Belediye Başkanları ve iş adamları katıldı. Forum’da yerel yönetimlerde dış ilişkiler, kardeş şehir eşleşmeleri, turizm, ticari ve ekonomik kalkınma çalışmaları masaya yatırıldı.

İlk yorumu siz yazın