CHP Gençlik Kolları Pasta Dağıtarak Kutladı!

Cumhuriyet Halk Partisi 98. kuruluş yıl dönümü münasebeti ile Saray Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik kolları esnafı dolaşarak pasta ikramında bulundular. Yaptıkları kutlama ziyaretlerini #chp98yaşında hastag i ile sosyal medya hesaplarında paylaşam gençler ” Asırlık çınarın 98.yıl dönümünde ilçe Gençlik kolları yöneticilerimiz, İl gençlik kolları yöneticilerimiz, ilçe yöneticilerimiz, Meclis üyelerimiz il yöneticimiz Abdül TAŞYASAN ve belediye..

CHP Gençlik Kolları Pasta Dağıtarak Kutladı!
Tarih : Okunma : 209 views Yorum Yap

Cumhuriyet Halk Partisi 98. kuruluş yıl dönümü münasebeti ile Saray Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik kolları esnafı dolaşarak pasta ikramında bulundular. Yaptıkları kutlama ziyaretlerini #chp98yaşında hastag i ile sosyal medya hesaplarında paylaşam gençler ”

Asırlık çınarın 98.yıl dönümünde ilçe Gençlik kolları yöneticilerimiz, İl gençlik kolları yöneticilerimiz, ilçe yöneticilerimiz, Meclis üyelerimiz il yöneticimiz Abdül TAŞYASAN ve belediye Başkan yardımcımız Fuat ÜNAL ile birlikte vatandaşlarımıza ve esnafımıza pasta ikramında bulunduk. Atatürk’ün emanetini sonsuza kadar yaşatma mücadelemiz devam edecektir!
#chp98yaşında” açıklamasında bulundu.

İlk yorumu siz yazın