Saray Belediyesi’nden 18 Eylül Dünya Temizlik Günü’ne özel etkinlik

Saray Belediyesi, dünyanın en büyük sivil çöp toplama hareketi olan “Let’s Do It!” ile birlikte 18 Eylül Dünya Temizlik Günü’nde Kambursöğüt Mevkii’nde çöp toplama etkinliği gerçekleştirilecek. ÇEVRE GÖNÜLLÜSÜ VATANDAŞLARIMIZI ATATÜRK ALANI’NDA BEKLİYORUZ Saray Belediyesi, 2008’de Estonya’da 50 bin kişinin bir araya gelerek 10 bin ton çöpü temizlemesiyle başlayan ve bugün 180 ülkede 21 milyondan fazla..

Saray Belediyesi’nden 18 Eylül Dünya Temizlik Günü’ne özel etkinlik
Tarih : Okunma : 45 views Yorum Yap

Saray Belediyesi, dünyanın en büyük sivil çöp toplama hareketi olan “Let’s Do It!” ile birlikte 18 Eylül Dünya Temizlik Günü’nde Kambursöğüt Mevkii’nde çöp toplama etkinliği gerçekleştirilecek.

ÇEVRE GÖNÜLLÜSÜ VATANDAŞLARIMIZI ATATÜRK ALANI’NDA BEKLİYORUZ
Saray Belediyesi, 2008’de Estonya’da 50 bin kişinin bir araya gelerek 10 bin ton çöpü temizlemesiyle başlayan ve bugün 180 ülkede 21 milyondan fazla gönüllüye ulaşan “Let’s Do It” hareketinin Dünya Temizlik Günü kampanyasına Saray’dan destek veriyor. Bu kapsamda “Let’s Do It” Türkiye Çevre Koruma Kuruluşu Tekirdağ İl Temsilciliği ile iş birliği yapan Saray Belediyesi, 18 Eylül 2021 Cumartesi günü Kambursöğüt Mevkiinde atık toplama etkinliği düzenliyor.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Saray Belediyesi, “18 Eylül Dünya Temizlik Günü’nde çöp toplama etkinliğine katılmak isteyen çevre gönüllüsü vatandaşlarımızı saat 10.00’da Atatürk Alanı’nda bekliyoruz” ifadelerine yer verdi.

 

İlk yorumu siz yazın