ATATÜRKÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ KONGRESİ GERÇEKLEŞTİ

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) 16. Olağan Genel Kurul seçimi tamamlandı. ADD 16. Olağan Genel Kurul seçimi tamamlandı. 27 kişilik yönetim çarşaf listeyle seçildi. Cumhuriyet’ten Sefa Uyar’ın haberine göre; 5 genel başkan adayı arasından Hüsnü Bozkurt, en yüksek oyu aldı. Bozkurt listesinden, kendisiyle birlikte 14 kişi girdi ve salt çoğunluğu aldı. Bir liste dışarıda kaldı. Diğer..

ATATÜRKÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ KONGRESİ GERÇEKLEŞTİ
Tarih : Okunma : 113 views Yorum Yap

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) 16. Olağan Genel Kurul seçimi tamamlandı.

ADD 16. Olağan Genel Kurul seçimi tamamlandı. 27 kişilik yönetim çarşaf listeyle seçildi. Cumhuriyet’ten Sefa Uyar’ın haberine göre; 5 genel başkan adayı arasından Hüsnü Bozkurt, en yüksek oyu aldı. Bozkurt listesinden, kendisiyle birlikte 14 kişi girdi ve salt çoğunluğu aldı. Bir liste dışarıda kaldı. Diğer 3 aday ise 13 kişilik kısmı paylaştı. Görev dağılımı, ilk GYK toplantısında yapılacak.

Diğer başkan adayları Tolga Kale, Türker Ertürk, Ayhan Yalçınkaya ve Onur Akyüz’dü. Saray Atatürkçü düşünce derneği olarak   Başkan Metin Durak ,Sekreter Nazmi Metin. Uye .Kamil Büyükşar. Üye .Erkan Demiray kongreye katılım sağladı.

İlk yorumu siz yazın