Ali Başkan’ın PCR Testi Pozitif Çıktı!

Hafta sonu yurt dışı seyahatine hazırlanan Saray Esnaf Sanatkarlar Odası ve Saray Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Özen‘in seyahat amaçlı yaptırdığı Covid-19 testi sonucu pozitif çıktı. Kendisinden telefon ile sağlık durumu hakkında bilgi aldığımız Başkan Ali Özen ” Ben aşılarımı yaptırdım. Herhangi bir semptom da göstermedi herhangi bir rahatsızlığım da yok fakat malumunuz seyahatler öncesi..

Ali Başkan’ın PCR Testi Pozitif Çıktı!
Tarih : Okunma : 126 views Yorum Yap

Hafta sonu yurt dışı seyahatine hazırlanan Saray Esnaf Sanatkarlar Odası ve Saray Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Özen‘in seyahat amaçlı yaptırdığı Covid-19 testi sonucu pozitif çıktı. Kendisinden telefon ile sağlık durumu hakkında bilgi aldığımız Başkan Ali Özen ” Ben aşılarımı yaptırdım. Herhangi bir semptom da göstermedi herhangi bir rahatsızlığım da yok fakat malumunuz seyahatler öncesi PCR testi zorunluluğu var. Yaptırmış olduğum test sonucu pozitif çıktı. Sağlık durumum gayet iyi, bir süre  kontrol amaçlı evimde karantinada olacağım. Bu vesile ile bir kez daha tüm vatandaşlarımızı aşı olmayave maske mesafe kurallarına uymaya davet ediyorum. “dedi.

Saray Medya Grubu Olarak Saray Esnaf Sanatkarlar Odası ve Saray Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Özen’e geçmiş olsun diyoruz.

İlk yorumu siz yazın