BAŞKAN KADİR ALBAYRAK İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Cumhuriyet Halk Partili İlçe Belediye Başkanları ile sabah kahvaltısında bir araya geldi. Türkiye ve Tekirdağ gündemi hakkında görüşmelerde bulunulan kahvaltıda, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçelerde tamamlanan, devam eden ve planlanan projelerin son durumları hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Çerkezköy..

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ
Tarih : Okunma : 145 views Yorum Yap

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Cumhuriyet Halk Partili İlçe Belediye Başkanları ile sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Türkiye ve Tekirdağ gündemi hakkında görüşmelerde bulunulan kahvaltıda, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçelerde tamamlanan, devam eden ve planlanan projelerin son durumları hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay, Çorlu Belediye Başkanımız Ahmet Sarıkurt, Malkara Belediye Başkanımız Ulaş Yurdakul, Muratlı Belediye Başkanımız Nebi Tepe, Saray Belediye Başkanımız Özgen Erkiş ve Şarköy Belediye Başkanımız Alpay Var’a katılımlarından dolayı teşekkür ederim. Büyükşehir Belediyesi olarak ilçe belediyelerimiz ile uyum içinde çalışmaya, ilçelerimizi geleceğe taşıyan projeler üretmeye devam ediyoruz. Her şey Tekirdağ ve vatandaşlarımız için” dedi.

İlk yorumu siz yazın