Başkan Aygün Serin Basın Açıklaması

  Saray Spor1953 kulüp Başkanı Aygün Serin geçtiğimiz hafta başlayan 2. Lig Basketbol müsabakasının ardından bir basın açıklaması yayınladı.Başkan Aygün ” İlçemizi temsilen yer aldığımız 2021-2022 Türkiye Basketbol 2.ligi sezonunun ilk maçında takımımız Ankara temsilcisi ABB Ego Sporu 82-77 mağlup ederek lige güzel bir başlangıç yapmıştır. Bu galibiyette Yönetim Kurulu olarak, son topa kadar mücadeleyi..

Başkan Aygün Serin Basın Açıklaması
Tarih : Okunma : 148 views Yorum Yap

  Saray Spor1953 kulüp Başkanı Aygün Serin geçtiğimiz hafta başlayan 2. Lig Basketbol müsabakasının ardından bir basın açıklaması yayınladı.Başkan Aygün ” İlçemizi temsilen yer aldığımız 2021-2022 Türkiye Basketbol 2.ligi sezonunun ilk maçında takımımız Ankara temsilcisi ABB Ego Sporu 82-77 mağlup ederek lige güzel bir başlangıç yapmıştır.

Bu galibiyette Yönetim Kurulu olarak, son topa kadar mücadeleyi bırakmayan takımımıza, kulübümüze sponsor olan Beşiktepe Enerji ve Çerkezköy Optimed Hastanesine , Saray’ımızın değerli esnaflarına, kulübümüze desteğini esirgemeyen İlçe Belediye Başkan’ımız Özgen ERKİŞ’e ve maçta bizi yalnız bırakmayan taraftarımıza şükranlarımızı sunarız.” dedi.

İlk yorumu siz yazın