Anadolu Birliği Partisinde Yeni Görev Ataması

Genel Başkanlığını Bedri Yalçın‘nın  yürüttüğü ABP Anadolu Birliği partisi UMFED uyuşturucu ile mücadele federasyonu Genel Başkan Yardımcı Yavuz Bülbül’ü STK ve Halkla ilişkiler Başkanlığı Başkan Yardımcılığına ve Genel merkez Basın Başdanışmanı olarak atanmıştır .Yavuz Bülbül , bu görevini Parti Sözcüsü Hüseyin Mesut Alver bünyesinde ifa edecektir . Yavuz Bülbül Kimdir? 1976 Ankara Doğumlu olan Yavuz..

Anadolu Birliği Partisinde Yeni Görev Ataması
Tarih : Okunma : 199 views Yorum Yap

Genel Başkanlığını Bedri Yalçın‘nın  yürüttüğü ABP Anadolu Birliği partisi UMFED uyuşturucu ile mücadele federasyonu Genel Başkan Yardımcı Yavuz Bülbül’ü STK ve Halkla ilişkiler Başkanlığı Başkan Yardımcılığına ve Genel merkez Basın Başdanışmanı olarak atanmıştır .Yavuz Bülbül , bu görevini Parti Sözcüsü Hüseyin Mesut Alver bünyesinde ifa edecektir .

Yavuz Bülbül Kimdir?

1976 Ankara Doğumlu olan Yavuz Bülbül 2021 Yılında faklı STK kuruluşlarında Göreve iç Anadolu Bölgesi Başkanı olarak Başlamış olup MAP Merkez Ana partisinde Türkiye Gençlik kolları Genel başkanlığı Ve farklı STK kuruluşlarında Başkanlık yaptıktan sonra Umfed Uyuşturucu ile mücadele federasyonu Genel Başkan yardımcı olarak hizmet etti iki çocuk babası olan Yavuz Bülbül son Olarak ABP de görev ataması yapılarak Yeni Görevine başladı.

İlk yorumu siz yazın