22 yıl İçerisinde Yapılan Tüm Seçimlerde Ak Davanın Hizmetinde Oldum!

Tekirdağ Ak Parti İl Başkanlık Görevinden milet vekilliği adaylığı için istifa eden sevilen iş insanı Akın Yılmaz Ak Parti Millet vekili a.adaylığını açıkladı. Kapaklı Ak Parti İlçe Başkanlık binasında düzenlenen açıklama toplantısında Akın Yılmaza gösterilen sevgi seli dolayısı ile misafirler parti binası içine sığmayınca kürsü mecburen sokağa taşındı. Hava muhalefeti olmasına rağmen çok sayıda vatandaş..

22 yıl İçerisinde Yapılan Tüm Seçimlerde Ak Davanın Hizmetinde Oldum!
Tarih : Okunma : 382 views Yorum Yap

Tekirdağ Ak Parti İl Başkanlık Görevinden milet vekilliği adaylığı için istifa eden sevilen iş insanı Akın Yılmaz Ak Parti Millet vekili a.adaylığını açıkladı. Kapaklı Ak Parti İlçe Başkanlık binasında düzenlenen açıklama toplantısında Akın Yılmaza gösterilen sevgi seli dolayısı ile misafirler parti binası içine sığmayınca kürsü mecburen sokağa taşındı. Hava muhalefeti olmasına rağmen çok sayıda vatandaş açıklamanın sonuna kadar parti binası önünden ayrılmadı. Açıklamasında 22 yıllık süreçte Ak Parti için yapmış olduğu emekleri özetleyen Yılmaz bu kutlu göreve aday olduğunu şu cümleler ile anlattı.

“Kıymetli hemşerilerim
Ak partimizin kuruluşu ile dahil olduğum bu kutlu davada ; sandık Başkanlığından tutun 2002/2009 ak Parti Çerkezköy ilçe yönetim kurulu üyeliği,BELEDİYE başkan adaylığı,2014-2019 yılları büyük şehir belediye meclis üyeliği görevleri ile ilimize ve ilçelerimize hizmet edip,2020-2023 İL Başkan yardımcılığı; SKM Başkanlığı görevlerini büyük bir şek ve özveri ile yürüttüm.
22 yıl içerisinde yapılan tüm seçimlerde Ak davanın hizmetinde olup gerek belediye gerekse milletvekili seçimlerinde partimin ve davamın yanında olup aday kim gösterilirse gösterilsin gerek belediye seçimlerinde ,gerek milletvekili seçimlerinde nefsi duygularımla hiçbir zaman hareket etmeden adayımızla birlikte Tekirdağ’da tüm ilçelerde başarılı olmak için elimden gelen bütün gayreti gösterdim.
Hiçbir zaman küsmedim o olursa ben yokum asla demedim her daim reisimizin yolunda dâvamızın peşinde çalışmaya devam ettim.
Sadece ve sadece seçim zamanı ortaya çıkıp aday adayı olupta ,aday olamayınca kenara cekilen ,secim zamanı tekrar gelince aday olanlardan asla olmadım . Aday olmasam da il Başkanlığımızın gerek ilçe başkanlıklarımızın vermiş olduğu görevleri layıkıyla bugüne kadar yerine getirdim ve getirmeye de devam ediyorum.
Siyasi hayatın boyunca Millete hizmet yolunda Recep tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ki Ak davanın bir neferi olmaktan her daim onur ve gurur duydum .
35 yıldır kapaklı da yaşayan, ticaret ve siyasetle uğraşan bir kardeşiniz olarak bugüne kadar KAPAKLININ ve Tekirdağ’ın her yerinde görev yaptığım gerek il başkan yardımcılığı gerekse Büyükşehir belediye meclis üyeliği dönemlerinde her daim tekirdağlı ve kapaklıLI ÇerkezköyLÜ hemşehrimin her daim yanında oldum.
Bugüne kadar Hazreti Yusuf gibi SABIR her kapıyı acan duadır inancı ile hasret ve tutkuyla hizmet sıramızı bekledik.
EtTırnaktan nasıl ayrılmaz ise ben de sizlere hizmet yolunda asla ayrılmadım.
Buna yukarıda Allah yerdede sizler ve Tekirdağdaki hemşerilerim şahittir.
Sizlerin her daim yanın oldum , düğünlerimizde beraber eylendik, cenazelerimizde beraber ağladık, hastalığımızda beraber şifa aradık ,elimden geldiğince sizlerin derdi ile dertlendim ve Tekirdağ’da her bireye hizmet etmekten ayrı bir gurur ve ayrı bir heyecan duydum.
Bu hizmete devam etmek için bu kutlu yolda yeni hedeflere doğru yürümek için sizlerin duası. takdirleri ve desteğiyle artık hizmet sırasınınTekirdağda bir şekilde bize geldiğine inanıyorum.
Kıymetli hemşerilerim ;
Genel başkanımız cumhurbaşkanımız Recep tayyip Erdoğan’ın 28 Ekim de açıkladığı Türkiye 100 yılının Startının verileceği 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde Tekirdağ ilimizde yaşayan 1.144.000 nüfusu temsil etmek hem Tekirdağ ili hem ilçelerimizin ve aynı zamanda ikamet ettiğim bölgenin beklentilerini sorunlarını ve sıkıntılarını bilen bir kardeşiniz olarak Ankara’da daha gür bir şekilde sesimizi duyura bilmek Tekirdağmıza ve bölgemize daha fazla hizmet gelmesini sağlamak tekirdağlı hemşerilerimizi temsil eden biri olabilmek için; ailem, teşkilatın ve siyasi büyüklerim ile yapmış olduğum istişareler neticesinde ,3 yıldır gurururla ve onurla yürütmekte olduğum il başkan yardıcılığı görevimden ayrılarak sizleri ankarada daha güçlü temsil ede bilmek için temsilde adaleti sağlamak ilçemiz ve bölgemizden gülcü bir temsilçi ola bilmek için Tekirdağ milletvekili aday adayı olmaya karar verdim.
Yıllardır hizmet ettiğim dava içinde bizlere çalışmalarımızda her daim örnek olan destek veren güç katan başta Türkiye sevdalısı liderimiz cumhurbaşkanımız genel başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere ,TBMM başkanımız Sayın prof doktor Mustafa Şentop hocama çok değerli milletvekillerimiz Sayın Mustafa YEL ve Çiğdem konca güle genel merkez arge ve eğitim başkanımız Sayın Mustafa ŞEN’ birlikte çalışmaktan onur duyduğum kıymetli il başkanımız Sayın Mestan Özcana fedakarca görev yapan çok kıymetli yönetim kurulu Üyesi arkadaşlarıma,belediye başkanlarıma,ilçe başkanlarıma,belediye meclis üyelrimize,mahalle başkanlarımaz, Tekirdağ kamuoyuna 11 ilçede yaşayan tüm hemşerilerime varlığıyla bize güç katan kadın kollarıil başakım ve ekibine, gençlik kolları il başaknım ve ekibine, teşkilatımızın her bir Ferdine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Ve en büyük teşekkürü dualarından eksik etmeyen manevi desteğini esirgemeyen her daim yanımda olan kıymetli eşime, aileme ,çocuklarıma ve kalbinde yer açan dualarında adımı her daim zikr eden bölgemizdekİ STK başkanlarımıza , muhtarlarima, kanaat önderlerimize.her sabah cayını içtiğim.yemeğini, yediğim.traşımı olduğum esnafımıza, kötü günde birlikte üzüldüğüm ağladığım , iyi ve mutlu günlerinde birlikte sevindim tüm gönüldaşlarıma şükranlarımı sunuyorum .
Allah sizlerden razı olsun.
Şüphesiz her son yeni bir başlangıçtır DÜSTÜRÜ ile Türkiye’de istikrarın dünyada itibaren ve dik duruşunu sembolü olan mazlum coğrafyadaki müslümanların daha iyi Umut’u Türkiye sevdalısı liderimiz Recep Tayyip Erdoğanın peşinde her daim milletimize hizmet etmeye devam edeceğim .
Birlik ve beraberlik içinde Tekirdağ’ın 11 ilçesinde 369 Mahalle 20.000 bini aşkın sokağında ikamet eden türkiyenin doğusundan batısına güneyinden kuzuyine gehrimize gelen tüm vatandaşlarımızı kucaklayan bir anlayışı ortaya koyarak kimseyi ötekileştirmeden kürdüyle,lazıyla,çerkeziyle,göçmneniyle,sünnüzü,alevisiile bütün etnil unsurları ve renkleri ile bir ve beraber olarak sıklılmadık el alınmadık gönül bırakmadan tekirdğada hep birlkkte bir başarı hikayesi yazacağımza yürekten inanıyorum.
Bugünden itibaren hep birlkte yaşadığımız şehre ve ilçelerimize değer katmak için daha yoğun bir şekilde çalışarak 14 mayısta yapılacak olan secimlerde Cumhur ittifakız ile birlkte adayımız ve cumhur başkanımız Recep Tayyip Erdoğanı millete hizmet yolunda tekrar başkan yapmak için var güçümüz ile calışacağız.
Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın.
Şunu özellikle ifade edeyiki cok zor bir secim arefesindeyiz.Siyasi büyüklerimizden özellkile istirhamım şudurki,artık cumhur başkanımıza güç katacak 1 oyun dahi önemli olduğu bu secimimlerde duygularımızı bir tarafa bırakarak sahada ,sokakta evde ,esnafta karşılığı olan partimize ve reise oy taşıyacak adaylarla yola cıkacağımıza yürekten inanıyor,
Bu duygu ve düşüncelerle sizleri tekrar saygıyla sevgiyle hürmetle muhabbetle selamlıyorum.
Bunun için bir olacağız iri olacağız diri olacağız hep birlikte Tekirdağ ve Türkiye olacağız diyorum.
Şunu unutmayalım
Bölüşürsek tok oluruz
Bölünürsek tok oluruz.
Allah yar ve yardımcımız olsun .”

Açıklama videosu için tıkla

 

İlk yorumu siz yazın