Cem Avşar Saray’da vatandaşlarla buluştu

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı CHP Tekirdağ Milletvekili Adayı Cem Avşar seçim çalışmaları kapsamında Saray’a ziyaret gerçekleştirdi. Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı CHP Tekirdağ Milletvekili Adayı Cem Avşar seçim çalışmaları kapsamında Cumartesi günü Saray’da partililer, esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Avşar’ın ilk durağı Deva Partisi Saray İlçe Başkanlığı oldu. Avşar’ı DEVA Partisi Saray İlçe Başkanı Özgür..

Cem Avşar Saray’da vatandaşlarla buluştu
Tarih : Okunma : 131 views Yorum Yap

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı CHP Tekirdağ Milletvekili Adayı Cem Avşar seçim çalışmaları kapsamında Saray’a ziyaret gerçekleştirdi.

Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı CHP Tekirdağ Milletvekili Adayı Cem Avşar seçim çalışmaları kapsamında Cumartesi günü Saray’da partililer, esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

Avşar’ın ilk durağı Deva Partisi Saray İlçe Başkanlığı oldu. Avşar’ı DEVA Partisi Saray İlçe Başkanı Özgür Korucu, DEVA Partisi Tekirdağ Çerkezköy Kurucu İlçe Başkanı Yunus Kara, DEVA Partisi Kapaklı İlçe Başkanı Safiye Savaş, Deva Partisi Milletvekili Adayı Barış Akay, Tarık Atansoy, Saadet Partisi İlçe Başkanı Şaban Mısırlı ve partililer karşıladı.

Milletvekili Adayı Avşar burada ki konuşmasında, “Cumhuriyet Halk Partisi listelerinden maksimum arkadaşımızı, maksimum milletvekilimizi Ankara’ya göndermek için hem de Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu cumhurbaşkanı seçtirmek için çalışmalarımız hummalı bir şekilde devam ediyoruz. Bugün Cumhuriyet Halk Partisini Saray İlçe Teşkilatını da ziyaret edeceğiz. Ondan sonra da birkaç mahalle köy ziyaretimiz olacak. Buradan sonra bir başka açılışa Çorlu’ya doğru hareket edeceğiz. Tekrardan sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyuz, çok keyifliyiz. güzel bir program olmasını diliyorum” diye belirtti.

Cem Avşar, ilçe teşkilat binasından ayrılmadan önce kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyen gençler ve partililer ile hatıra fotoğrafı da çekinmeyi ihmal etmedi. Avşar’ın Saray programı CHP Saray İle Teşkilatı, Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, esnaf ve köy gezilerinin ardından son buldu.

İlk yorumu siz yazın