Tankerler Çanakkale ye Gidince Küçükyoncalı Susuz Kaldı!

Muhtar İrfan Gündüz İsyan Etti ! Küçükyoncalı mahalle muhtarı İrfan Gündüz uzun zamandır mahallede su sıkıntısı yaşandığını ve ek kuyu açılımının ertelendiğini su ihtiyacının Büyükyoncalı dan tankerler ile takviye yapılarak idareten çözüldüğünü dile getirdi. Geçtiğimiz günlerde Çanakkale de gerçekleşen büyük yangın dolayısı ile bölgedeki tankerler Çanakkale ye sevk edilince mahalle susuz kaldı. Bu duruma isyan..

Tankerler Çanakkale ye Gidince Küçükyoncalı Susuz Kaldı!
Tarih : Okunma : 553 views Yorum Yap

Muhtar İrfan Gündüz İsyan Etti !

Küçükyoncalı mahalle muhtarı İrfan Gündüz uzun zamandır mahallede su sıkıntısı yaşandığını ve ek kuyu açılımının ertelendiğini su ihtiyacının Büyükyoncalı dan tankerler ile takviye yapılarak idareten çözüldüğünü dile getirdi. Geçtiğimiz günlerde Çanakkale de gerçekleşen büyük yangın dolayısı ile bölgedeki tankerler Çanakkale ye sevk edilince mahalle susuz kaldı.

Bu duruma isyan eden Muhtar İrfan Gündüz gazetemize yaptığı açıklamada mahallenin susuz bırakıldığını Büyük Şehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak a da defalarca  ilettiğini ama sürekli ötelendiğini mahallenin mağdur olduğunu bir an önce çözüm beklediklerini yeni bir kuyu açılmasının gerektiğini dile getirerek yetkililerin bu vurdum duymazlığına tepki gösterdi.

 

İlk yorumu siz yazın