Saray’da Uyuşturucuya Geçit Yok !

Saray Asayiş Büro ekipleri Ayaspaşa Mah. İstanbul Cad. üzerinde yaptığı devriye esnasında durdurduğu F.G isimli şahsın şüpheli tavırlar sergilemesi üzerine yaptığı kaba üst aramasında elinde bulunan bavul içerisinde 306 adet SYMRA ibareli Uyuşturucu ve Uyarıcı madde olduğu değerlendirilen Sentetik Ecza Hapı buldu, F.G isimli şahıs hemen göz altına alındı ve elindeki haplara el konuldu. Emniyetteki..

Saray’da Uyuşturucuya Geçit Yok !
Tarih : Okunma : 356 views Yorum Yap

Saray Asayiş Büro ekipleri Ayaspaşa Mah. İstanbul Cad. üzerinde yaptığı devriye esnasında durdurduğu F.G isimli şahsın şüpheli tavırlar sergilemesi üzerine yaptığı kaba üst aramasında elinde bulunan bavul içerisinde 306 adet SYMRA ibareli Uyuşturucu ve Uyarıcı madde olduğu değerlendirilen Sentetik Ecza Hapı buldu, F.G isimli şahıs hemen göz altına alındı ve elindeki haplara el konuldu. Emniyetteki ifadesi alındıktan sonra şahıs savcılığa sevk edildi.

Saray İlçe Emniyet müdürlüğü yetkilileri konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Emniyet güçlerinin uyuşturucu ile mücadelesi aralıksız olarak  devam edecektir. Gençlerimizi ve çocuklarımızı zehirlemeye çalışanlara kesinlikle müsade etmeyeceğiz. Bu durumda ailelere de çokça görev düşüyor. Halkımızdan ricamız aile bireylerini özellikle gençlerimizi çocuklarımızı kontrol altında tutalım. Sıra dışı davranışlar hissedildiğinde bir uzmana mutlaka danışılmalı. İlçede herhangi bir şüpheli durum ile karşılaştıklarında hemen 112 acil numarası üzerinden güvenlik güçlerini bilgilendirmeleridir.”

İlk yorumu siz yazın