Ufuk UYSAL Resmi A.Adaylık Başvurusunu Gerçekleştirdi

Geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Halk Partisi Saray Belediye Başkan a.adaylığını açıklayacağını kamuoyu ile paylaşan Ufuk Uysal bu gün Cumhuriyet Halk Partisi Saray ilçe Başkanlığına dosyasını teslim ederek resmi başvurusunu tamamlamış oldu. İlk olarak Kapaklıda sosyal medya üzerinden yayın yapan gazetecilerin adaylık iddialarını  dile getirdiği  UYSAL gazetemiz imtiyaz sahibi Gökhan Meneşe’nin hazırlayıp sunduğu “Açısız Bakışlar ” isimli..

Ufuk UYSAL Resmi A.Adaylık Başvurusunu Gerçekleştirdi
Tarih : Okunma : 111 views Yorum Yap

Geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Halk Partisi Saray Belediye Başkan a.adaylığını açıklayacağını kamuoyu ile paylaşan Ufuk Uysal bu gün Cumhuriyet Halk Partisi Saray ilçe Başkanlığına dosyasını teslim ederek resmi başvurusunu tamamlamış oldu.

İlk olarak Kapaklıda sosyal medya üzerinden yayın yapan gazetecilerin adaylık iddialarını  dile getirdiği  UYSAL gazetemiz imtiyaz sahibi Gökhan Meneşe’nin hazırlayıp sunduğu “Açısız Bakışlar ” isimli sosyal medya programında adaylık başvurusu yapacağını belirtti. Uzun zaman Saray Gençlik kollarında aktif görev alan ve il yöneticiliği yapan Ufuk UYSAL bu gün öğle sonrası Cumhuriyet Halk Partisi Saray ilçe Başkanlığını ziyaret ederek  dosyasını ilçe bilişim sorumlusu Murat AKTAŞ’ a teslim etti.

Saray da gerek iş hayatı,gerek aile hayatı gerek se siyasi hayatı ile kamuoyunun takdirini kazanan genç iş insanı başvuru yapan adaylar arasında da en iddialı isimlerden biri olarak konuşuluyor.

Başarılı genç iş insanı Ufuk Uysal’ a çıkmış olduğu bu yolda başarılar dileriz.

İlk yorumu siz yazın