Saray’da Uyuşturucu Tacirlerine Geçit Yok!

Gerçekleştirdikleri başarılı çalışmalar ile Saray’da uyuşturucu kullanımı ve satışına geçit vermeyen Saray İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri şüphe üzerine arama gerçekleştirdikleri otomobilde uyuşturucu madde ele geçirdiler. Saray İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Ekipleri uyuşturucu ve uyarıcı madde faaliyetlerinin önlenmesine yönelik olarak gerçekleştirdikleri devriye görevi esnasında Ayaspaşa Mahallesi, Söğüt Sokak üzerinde park halinde bulunan bir otomobil içerisinde..

Saray’da Uyuşturucu Tacirlerine Geçit Yok!
Tarih : Okunma : 236 views Yorum Yap

Gerçekleştirdikleri başarılı çalışmalar ile Saray’da uyuşturucu kullanımı ve satışına geçit vermeyen Saray İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri şüphe üzerine arama gerçekleştirdikleri otomobilde uyuşturucu madde ele geçirdiler.

Saray İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Ekipleri uyuşturucu ve uyarıcı madde faaliyetlerinin önlenmesine yönelik olarak gerçekleştirdikleri devriye görevi esnasında Ayaspaşa Mahallesi, Söğüt Sokak üzerinde park halinde bulunan bir otomobil içerisinde şüpheli hareketler sergileyen İ.S., D.K. ve G.A.’nın arama kararı ile yapılan üst ve araç aramalarında 730 gr. Skunk olduğu değerlendirilen uyuşturucu ve uyarıcı madde, 4.5 gr. Metamfetamin ele geçirdiler.
Olayın ardından İ.S., D.K. ve G.A. isimli 3 şüpheli gözaltına alınarak Yeni Mahalle Polis Karakolunda götürüldü.

Zanlıların emniyetteki işlemleri sürerken, emniyetten yapılan açıklamada; “Uyuşturucu ile mücadelemiz kararlılıkla devam edecektir” denildi.

İlk yorumu siz yazın